Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik olyan, hogy befelé és...

Létezik olyan, hogy befelé és lefelé rugdosódik a baba, nem pedig kifelé a hasfalra?

Figyelt kérdés

Már lassan két hete sokkal tompábban érzem rugdosni, olyan, mintha lefelé taposna, nem határozott rúgásokat érzek, mint pl. két hete. Inkább erőteljes bélmozgásra, levegő pukkadozásokra emlékeztet, pedig már elég nagy ehhez. Ezt a helyezkedése okozza? Ugye nem kell aggódnom, nincs baja?

26 hetes


2011. máj. 2. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, ezek mindenre képesek :)
2011. máj. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én sokszor éreztem, hogy a kislányom szétrúgja a lábam közét. :)

Sokáig volt faros, és akkor állandóan lefelé rúgott, nem is igazán éreztem őt előrefelé rúgni.

Szerintem nem kell aggódnod, de ha gondolod kérdezd meg a dokidat.

2011. máj. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugyanezt érzem... A lefele, kifele rugdosást kombinálja a hólyagomon való ugrabugrálással, néha olyat is érzek, mintha ki akarná dugni a kis lábát a méhszájon.

Igaza volt az első válaszolónak, ezek mindenre képesek!


28 hetes kismama

2011. máj. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Szóval szerintetek bármi kitellik ezekből a kis porontyokból? Olyan érzés is egyébként, mintha valami letompítaná az ütés erejét.

Holnap elmegyek az orvoshoz, remélem ő is meg fog nyugtatni. Csak annyira furcsa, eddig teljesen máshogy rúgott, egyértelműeket, erőseket és egészen magasan, mostanában pedig inkább lenn és olyan tompán. Szép babváró időszakot nektek!

2011. máj. 3. 11:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!