Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Nektek szokott...

Kismamik! Nektek szokott fájdalmas lenni amikor a baba rugdosódik?

Figyelt kérdés

Eddig 1-2 alkalommal fordult elő az is hetekkel ezelőtt hogy néha néha úgy rúgott meg a manóka hogy éles fájdalamt éreztem.De a héten már a harmadik napja hogy fájdalmasak a mocorgásai.Amikor úgy rúg meg még a hüvelyemben is érzem azt a nyilalást.Normáli ez szerintetek?Mondjam jöv.héten a dokimnak vagy fölösleges?

Előre is köszi a válaszokat! 26 hetes km.


2009. aug. 9. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Mondhatod az orvosodnak, mosolyogni fog rajta. Egyébként nekem is szokott ilyen lenni. Bár én még csak a 21. hétben vagyok. Inkább alul érzem a motoszkálást, de néha rúg akkorát, hogy rohannom kellett pisilni. Olyan is volt, hogy alul kotorászott, aztán a köldök felé kinyomta magát, még látszott kívülről is.

Boldog babavárást!

2009. aug. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én már egy -egy nyújtózásnál úgy érzem szétszakadok,és ez nem túlzás.Éles,nyilalló fájdalmak.e most már nemsoká kint lesz... :-D


39 h

2009. aug. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hát igen kedves utolsó de jó neked valóban nemsoká kint lesz.

Na igen azokról még nem is beszéltem hogy néha úgy kinyomja magát hogy "eltorzul" a hasam.Na az sem egy leányálom.Olyankor meg mint amikor hascsikarása van az embernek olyat vagy ahhoz hasonlót érzek.

2009. aug. 9. 11:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én 31 hetes vagyok és már pár hete érzem ezeket a "fájdalmas" mocorgásokat. Viszont azt figyeltem meg, hogy inkább akkor csinálja a Picúrom, ha valami front jön, vagy eső, szél. Olyan érzés, mintha "karmolna" valaki belűről. Aztán, amikor jó idő van, akkor nyugisan mocorog.

Az elején én is izgultam, hogy mi lehet ez, de most már, mondhatjuk, hogy megnyugodtam, mert az időjárás befolyásolja Őt is.

Kellemes és boldog babavárást!

2009. aug. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia

Hát igen ez az idő haladtával egyre gyakoribb lessz. Én úgy érzem mintha egy minitank bujt volna el odabent. És mióta CTG-re (NST)járok ujj szórakozást talált magának felváltva rugdossa bokszolja a tappancsokat. Amikor mondtam a dokimnak nem hitte, el egészen tegnapig mert akkor szemtanúja lehetett és szerencsétlen majd lefordúlt a székről a nevetéstől és váltig állította ilyet még nem látott, én meg torzult arccal vártam ,hogy vége legyen. De ez is egy olyan dolog amin majd mosolyog az ember lánya ha már túlvan a szülésen. Boldog babavárást könnyü szülét kiívánok.

37. hetes km

2009. aug. 11. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!