Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes múltam kedden. Két...

33 hetes múltam kedden. Két napja nem igazán aktív a baba, nem nagyon rugdosódik, inkább csak kinyomkodja magát néha. Ez mitől lehet, normális? Lehet, hogy a helyszűke miatt van?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 3. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 37 hetes vagyok. És nekem sem aktív a kicsi 2 napja. Ez normális. Tuti az idő. Ne aggódj! :)
2009. ápr. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

SZia!

Én 32 hetes vagyok, és nekem egész múlt héten lusti volt a baba, így el is mentem hétfőn dokihoz, hogy megváltozott a mozgása, csak nyomkod, de nem rőg. Megnyugtatott, hogy minden ok, csak én picike vagyok 152 cm, és már elég kicsi a helye a nagy mozdulatokhoz. Kíváncsi vagyok meg tud-e még majd fordulni így...

Boldog babavárást, már nem sok van hátra! :)))

2009. ápr. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia!

már kevéske helye van nagyon. Rugdosni annyira már nem is tud, inkább csak itt-ott kidudoríntja magát. Ha nagyon aggódsz, inkább menj el dokihoz, hogy megnyugodj! Hamarosan már a kezedben lesz!

:)

2009. ápr. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!