Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes, cukor terhelési...

25 hetes, cukor terhelési vizsgálaton félek hogy rosszul leszek. Mennyire birható ki?

Figyelt kérdés
jövőhéten kell mennem, de félek hogy rosszul leszek mert nem ehetek, és valami löttyöt kell meginnom, ami sokak szerint borzasztó. Már kora reggel úgy ébredek hogy nagyon éhes vagyok. Szerintetek én reagálom túl, és beszélem be magamnak, és semmi gond nem lesz, vagy van alapja a félelmemnek? Köszi ha irtok, és bocs ha hülyeséget kérdeztem.
2011. ápr. 28. 12:28
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nagyon sokan (tisztelet a kivételnek) túlreagálják ezt a vizsgálatot.Le kell húzni gyorsan és annyi,semmi bajod nem lesz,és nem leszel rosszul sem.Miért lennél?Azért mert émelyítően édes?Az ájulástól amúgy én is tartottam (hamar lezuhan a vércukrom) én pont ezért felkelte,gyorsan összekaptam magam,és mentünk (férjem vett ki szabit és elkísért) nem lesz ott semmi gond,bátorság!Ha ettől félsz,mi lesz szülésnél???:)
2011. ápr. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:

1234-es vagyok

Elsőnek írom

Én is reménykedtem, hogy vizet lehet inni utána, de nekem nem engedték, arra hivatkozva, hogy akkor nem olyan lesz a gyomorban az arány, keveredik a megivott vízzel.Mert meg van szabva a hígítási arány hogy menni vízhez, mennyi cukor.

2011. ápr. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem utána még adtak egy pohár vizet. Gondolom kevesebb vízbe keverték el a szőlőcukrot (mert 1-1,5decinél tuti nem volt több...
2011. ápr. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:

Én is jövőhéten megyek:)

Az első terhességemnél elindultam halál lazán a vérvételre, megittam azt az undorító löttyöt. Mondta a csaj, hogy nem szabad kihányni, gondoltam miért hánynám ki? Nem értettem...aztán mikor hazaértem hát igencsak le kellett feküdnöm, hogy bennem maradjon. Megmondom őszintén anyukám kísért vissza, hogy levegyék a 120 percest utána. Szóval én rosszul voltam, de túléltem:) Most nem is indulok neki egyedül. Nálunk tesznek a cukros löttybe citrompótlót, így nincs olyan ocsmány íze, de hallottam már olyat, hogy csak sima cukros vizet kellett inni.

2011. ápr. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
Én is olyan vagyok, hogy amint felkelek, ennem kell, különben fejfájás, gyengeség. Tartottam én is nagyon ettől a vizsgálattól, de a védőnőm mondta, hogy vihetek kifacsart citromlevet, amit beleönthetek a cukros löttybe. Így olyan volt, mint egy édes limonádé. Meglepetésemre nagyon jól viseltem az egészet, annyira, hogy még jól is esett, hogy került valami a gyomromra, és nem a kínzó éhséget éreztem. A következő 2 órában ha van lehetőséged, pihenj le valahol (kocsiban pl.) és a biztonság kedvéért, tényleg jó,ha van valaki melletted, előfordulhat, hogy valaki megbillen, vagy visszajön az egész.
2011. ápr. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:

Én is féltem de simán ment minden.Ténylg nincs jó ize ez tény de könnyen elviselhető a lényeg,hogy gyorsan húzd le.

Sok sikert.

2011. ápr. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:

Lehetek baromira perverz? Nekem izlett. :-)

Nem tudom nálatok mi a módi,nálunk ugy kell vinni hogy fél liter vizet,egy fél citromot,és 75g szőlőcukrot.Csak a viz felébe teszik bele a cukrot,a maradékot megihatod majd. A citrom nagyon fontos!!!

2011. ápr. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
Nekem egy-másfél dl vízbe tették a szőlőcukrot, utána még ihattam 1-másfél dl sima vizet. Hát nem ízlett, az biztos...
2011. ápr. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,még egy nagyon fontos dolog!! Szerintem NEM jó egyszerre lehuzni,én nem ittam gyorsan,amikor éreztem hogy besokalok tőle hagytam egy kis szünetet,kicsit rázogattam,hagy keveredjen össze rendesen,és utána ittam tovább.Ez elég tömény és édes és sok valami ahoz hogy egyszerre legyűrd,ugy tényleg rosszul leszel.
2011. ápr. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit túl van liehegve ez a dolog. Mondjuk nekem soha nem volt se hányingerem, se semmi étkezési problémám a terhesség alatt. Vittem citromlevet,és mint egy limonádé olyan volt. Ne arra gondolj, hogy milyen rossz lesz.
2011. ápr. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!