Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes, cukor terhelési...

25 hetes, cukor terhelési vizsgálaton félek hogy rosszul leszek. Mennyire birható ki?

Figyelt kérdés
jövőhéten kell mennem, de félek hogy rosszul leszek mert nem ehetek, és valami löttyöt kell meginnom, ami sokak szerint borzasztó. Már kora reggel úgy ébredek hogy nagyon éhes vagyok. Szerintetek én reagálom túl, és beszélem be magamnak, és semmi gond nem lesz, vagy van alapja a félelmemnek? Köszi ha irtok, és bocs ha hülyeséget kérdeztem.
2011. ápr. 28. 12:28
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
51%

Én is féltem, de én azért, hogy ne hányjam ki, mert akkor újra meg kell inni... Szerencsére nem volt ilyen jellegű gond, az íze borzasztó, de ha gyorsan lehúzod, akkor nem veszed észre, csak a végén... Utána még lehet inni egy kis vizet, szóval ne aggódj, az összes kismama kibírta eddig! :))

Ráadásul nekem ekkor derült ki a diabéteszem, s még így is elviselhető volt. Szóval nyugi!!! :)

2011. ápr. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
51%

Hát lehet hogy nem erre számítottál:


én mindkét gyereknél kihánytam a cukros teát egyik terhességnél se kivántam az édeset a tea kb. 10 percet volt lennt aztán kijött.


szerintem felesleges kínzás én megszüntetném, és lehetne helyette csak a tejes-zsemlés pp. vércukor.

aztán ha az rosz eredményt ad akkor ez .

2011. ápr. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
Én is féltem de ki lehetett bírni nem volt olyan vészes. Mondjuk ki hogy viseli.
2011. ápr. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
51%
A tejes-zsemlés sajnos nem ad olyan pontos eredményt, ezért csinálják a cukros löttyöt. Sajnos...
2011. ápr. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:

Ugyanezt éreztem mint te, de kibírható.Csak arra figyelj, hogy nagyon alaposan keverd fel benne a szőlőcukrot(nekem az volt benne), mert ha nem oldódik fel rendesen az utolsó pár korty borzasztó.

És még1 tanács, utána sem lehet enni-inni 2 órán keresztül, és megint vesznek vért.Abban a két órában a lehető legkevesebbet beszélj, mert az édes lötty után eleve szomjas leszel nagyon, a beszédtől meg még ki is szárad a szád.

Rosszul nem leszel, mert a vércukrodat helyre rakja rendesen.Vki legyen melletted azért végig, ha meg tudod oldani, ha ilyen "rosszúllevős" vagy.

Túl leszel rajta, ne aggódj!Drukkolok!

2011. ápr. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:
Nem tudom én hogy fogom viselni, vagy is a szervezetem, én is félek hogy kihányom. Elég ciki lenne mindenki előtt :D
2011. ápr. 28. 12:35
 7/47 anonim ***** válasza:
Az első gyerekemnél 2x voltam, a másodiknál 4x, tehát összesen 6x. Borzalmas, de azért van ennél rosszabb is. Ki lehet bírni.
2011. ápr. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
Párom sajna nem tudom, de valakit be szerezek magam mellé, mert félek. Vérvételtől nem vagyok rosszul, de ilyet még nem csináltak nekem, és nem tudom mennyire leszek "gyenge".
2011. ápr. 28. 12:36
 9/47 anonim ***** válasza:

Ne görcsölj rá ennyire.

Ki lehet bírni.


Én soha annyi cukrot nem ettem, mint amennyit akkor meg kellett innom. Nagyon nem szeretem az édeset. Furcsa is volt, szédültem tőle. De túl vagyok rajta, nem volt gáz.

2011. ápr. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:

Szia, hát éhesnek biztosan éhes leszel de ne aggódj nem olyan borzasztó! Reggel max. citromos vizet ihatsz (nem limonédét csak víz meg citrom!) ha ez segít, aztán ha levették a vért akkor megiszol egy pohár nagyon édes vízet de nálunk lehet vinni frissen facsart citrom levét amit beleöntesz és úgy már nem is olyan rettenetes! Aztán ha újra leveszik a vért már ehetsz is! Szerintem csomagolj magadnak egy szendvicset, aztán ha kihúzták a tűt a karodból már haraphatod is:-)

Hidd el nem olyan vészes!

2011. ápr. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!