Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9+2 naposan elment a babám....

9+2 naposan elment a babám. Holnap megyek kórházba, tágításra, majd műtétre. Mennyi időre teszik fel a tágítót? Mennyire fáj? Műtét után mennyi idővel engednek haza?

Figyelt kérdés
A lelkivel is iszonyú megküzdenem, de a tágítás+műtét szövödményének gondolatától is borzongok. Megköszönném, ha kapnék pár bíztató szót, mert egyenlőre nagyon küzdök. Vasárnap derült ki, hogy már jó ideje elhalt a babám :((((...azóta csak sírok... :((((
2011. ápr. 26. 19:11
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen, jól látod, nagyon optimistán fogom fel a helyzetet, mindenki csodálkozott a kórházban is, bejött hozzám egy lelki segítő is, hogy segítsen, és ő is "irigyelt" a pozitív hozzáállásomért.

Egy januárban kiderült betegségem miatt lettem ennyire pozitív. Rájöttem, hogy nem számít semmi, sem a munkahely, sem a stressz, sem az irigykedő, vagy hisztis munkatársak, semmi nem számít, csak a férjem, aki minden helyzetben mellettem állt, én magam, hogy megyógyuljak és amikor kiderült a terhességem, akkor az lett a legeslegfontosabb a számomra. Egyszerűen kizártam a rossz és szomorú dolgokat és ezentúl is ki akarom zárni. Csak és kizárólag a jó dolgokkal akarok foglalkozni. Most újra a férjem lesz a legfontosabb és remélem nemsokára újra kopogtat a "gólya". :)

Persze nem azt mondom, hogy nem sírom el néha magam és szomorodom el, hogy miért is történt ez Velünk, de biztosan így kellett történnie... Ezt el KELL fogadnom és túl kell lépnem rajta, hogy újra reménykedhessem a legjobbakban!!!!


Neked nagyon örülök, élj a párodért és a babádért!!!!!!! Jó egészséget és boldog-hosszú életet kívánok nektek és köszönöm azt, amikor írtál még este, sok erőt adott a kórházhoz! A legeslegjobbat kívánom nektek és puszilom a kis szuszogót! :)

2011. ápr. 29. 14:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!