Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor veszitek / vettétek meg...

Mikor veszitek / vettétek meg a babakocsit? Milyet? Mennyi lesz/ volt az ára?

Figyelt kérdés
Én még csak 11 hetes vagyok, de már kinéztem. csak a színe függ a baba nemétől. nekem a quinny buzz, és a titi tetszik.
2009. márc. 6. 12:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Graco Travel System-et (zöld-barna) 50E volt a Turbo kölyökben.

Vettem hozzá ugyanolyan pelenkázóstáskát 8E körül.

2009. márc. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Annó én is azt a két kocsit néztem, quinny lett a vége, szerintem nagyon jó kocsi, igaz 3x annyiba kerül mint a titi, 2 gyerekre tervezve döntöttünk mellette, stabilabb, könnyebb kinyitni, magasabban van rajta a mózes, ülőrész hordozó, így nekem kényelmesebb, s párom 185 magas, a titivel furán nézett ki, hogy térdig ért neki a mózessel a babakocsi.

Vaterán, vagy teszveszen egyébként használtat lehet kedvező áron kifogni ha Budapesten laksz, mert akkor el tudsz menni megnézni, sőt újat is lehet ott venni!

2009. márc. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
81%

Mi is a Graco Tour de lux-ot vettük meg. A 16. héten derült ki a baba neme, másnap már meg is vettük. Egyrészt mert akciósan csak 90ezer volt a négy részes szett, másrészt mert nem bírtunk magunkkal :)

20 hetes km

2009. márc. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem van egy használt Quinnym, ha érdekel írj privit! unisex színű, én a 20. héten vettem meg anno!!

2009. ápr. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

quinny buzzt vettunk,a mozesre nem volt ugyan szukseg,levegon altalaban az udvaron voltunk,ha kocsival mentunk vhova akkor maxi cosi ules es az rapattinthato a quinny vazara,imadtam,olyan 30hetes lehettem mikor megvettuk,az arara nem emlekszem..100e felett volt

ja es 4kereku verzio, harmassal vettuk,de annyira nem volt jo.. csuszott tobb helyes stb.. megvettuk a plusz 2 kereket elore,na azota imadom! :)

2010. jan. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!