Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor veszitek / vettétek meg...

Mikor veszitek / vettétek meg a babakocsit? Milyet? Mennyi lesz/ volt az ára?

Figyelt kérdés
Én még csak 11 hetes vagyok, de már kinéztem. csak a színe függ a baba nemétől. nekem a quinny buzz, és a titi tetszik.
2009. márc. 6. 12:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%

GRACO 4 funkciósat vettünk - nagyon bevállt.

A 7. hónapban vettük meg - 150.000,- volt

nem olcsó de mélykocsi, sportkocsi, mózeskosár + babaülés is tart.hozzá. Ha mindent külön megvettünk volna is itt tartanánk.

Rádásul csudaszép :)

2009. márc. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%

Mi most vettük meg. Pierre Cardin Ps 692 multifunkciós babakocsit vettünk. 69900 Ft, de jól szét kell nézni, mert néztem a neten és vannak helyek, ahol akár 10-15 ezerrel is drágább lehet! Amúgy a miénk piros-fekete és még nem tudjuk a pici nemét! Első baba és szeretnénk még egyet, így ha fiú, ha lány, ez a szín jó lesz mindkettőnek! Szerintem ez is nagyon praktikus kocsi, mert egy váz van, plusz a bébihordozó, mózeskosár és ülőrész. És szerintem szép is! :)

27 hetes kismami

2009. márc. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

Mi ezt a babakocsit vettük meg. Imádom. Többfunkciós, sok tartozékkal. Állítható stb.

Ára: 45000 Körül van.

Lehet kapni több színben is!

[link]

2009. márc. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Előző vagyok mi mindent a 30 héten vettünk meg. Kiságy babakocsi, hordozó stb.
2009. márc. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is travel system Pierre Cardint vettem 430000 ft-ért. Kétfunkciós, sport rész és baby hordó. Kb a 20. hét után vettem meg. Nekem nem éri meg a 3 funkciós, viszont aki szeretne, ehhez a tipushoz lehet kapni mózes részt, ami pont beletehető a sportrészbe. Szerintem praktikus és olcsóbb megoldás, mint a 3 funkciós megoldás, ha valaki ragaszkodik a mózes kosár részhez. Én nem akartam, mert nem tudnám kihasználni. Kevés ideig jó, sokat utazunk és olyankor a baby hordó kell a kocsiba és mivel tavaszi baba, mire kivihetem már elég lesz a sport rész ami elég zárt ahhoz, hogy a baba ne fázzon meg.
2009. márc. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%

[link]


mi ilyet vettünk, multifunkciós. én többért vettem, most 90 + 10 az autóba rögzíthető talp. nagyon praktikus. kb 32. héten vettük meg.

2009. márc. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
a kerekeket kell nezni eloszor, es attol fuggoen, hogy csak varosban vagy kirandulara is hasznalnatok kell donteni. ha kirandulasra is kell, akkor a nagyobb kerekut, mig varosi setalasra a kiebb kereku is megteszi. ezenkivul fontos, hogy ne legyen tulsulyos es hogy viszonylag konnyen osszecsukhao legyen, probaljatok ki betenni a kocsiba, mielott megveszitek. sajna a legtobb multi-funkcios nehezen csukodik es zartan i eleg sok helyet vez igenybe, ezert jol meg kell valogatni. en majdnem amellett voksoltam, hogy az elso 6 honapban ne is legyen kocsink, csak kenguruban hordozzuk, aztan aljunk ra az esernyoszeruen es konnyen osszecsukhato ulo-kocsira, de aztan az anyosomek beszereztek masodkezbol irto olcson, ismerosoktol egy alig hasznalt kombi-kocsit, ami egy kicsit nagy, de szinte csak egy gombnyomas es mar ossze is csukodott, meg azt hiszem a babanak is jobb, hgy eloszor melykocsiban lesz, hiszen a fejet meg nem tudja tartani..szoval ilyenekre kell odafigyelni..minden jot!
2009. márc. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%

A 6. hónapban vettük meg. Graco Travel System modellt választottunk, mert mindenképpen ilyen többfunkciósat szerettünk volna. Igaz, nem olcsó, mert 110.000 Ft volt, de olyan strapabíró, masszív kocsi, hogy talán nem lesz vele gond. Előtte tájékozódtam sok helyen, több boltban kértem szaktanácsot és végül így, ez az olasz márkájú mellett döntöttünk.

Érdemes körülnézni, amúgy jól is teszed, hogy ilyen korán érdeklődsz.

Jó vásárlást kívánok, találd meg a nektek legmegfelelőbbet!

2009. márc. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Második válaszoló vagyok! Elmondaná nekem valaki, hogy miért lettem lepontozva??? Na meg a többiek is??? Csak mert válaszoltunk a kérdezőnek??? Én nem pontozok le senkit csak azért, mert neki más fajta kocsi tetszik! Bocs! :S
2009. márc. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%
nem a reklamozas miatt?
2009. márc. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!