Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges 14 hetesen érezni...

Lehetséges 14 hetesen érezni a baba mozgását?

Figyelt kérdés
2009. márc. 6. 10:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én 13hét 6naposan éreztem először. Igaz nagyon gyengén, de éreztem.

Érzed a babád? Gratulálok!

2009. márc. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm a második babáját már 13 hetesen érezte!Szóval szerintem nem lehetetlen! :)
2009. márc. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Első terhesség, és mára virradóra mondta a párom hogy amig aludtam az ő keze a hasamon volt és hullámokat érzett... mondtam neki biztos nem álmodtad :) de határozottan állitja hogy nem. Lehetséges?
2009. márc. 6. 10:22
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még kicsit korai. Te már érezheted, de szerintem az apuka még nem.

De persze az is lehet, hogy nálatok másképp van.

Boldog babavárást nektek!

24 hetes kismami

2009. márc. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Te már akár érezheted de a párod még szinte biztos nem. Én is 14 hetes vagyok második baba és én már érzem napok óta de ő még nem. Majd pár hét mulva esetleg. Gratulálok amugy a babához!
2009. márc. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én a 13. ban éreztem jógázás közben :)
2009. márc. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
De jó Nektek!! Mi is 14 hetesek vagyunk, de én még nem érzem... Már annyira várom!!! :-)
2009. márc. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én legelőször 12 hetesen éreztem, aztán semmi, utána 14-15 hetesen, és 16 hetesen már apa is érezte. Persze ezek még nagyon ici-pici kis mozgások, és apa is úgy érezte, hogy pont akkor tette oda a fülét, hogy hallgatózzon, és akkor rúgott egyet az egyikük, és még ez is csak egy pici mozgás volt. Amúgy hárman vannak, lehet én ezért érzem hamarabb? Bár annyira nem sokkal hamarabb, mert más is írta már, hgoy érezte 12 hetesen.
2009. márc. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én 14+4 hetes vagyok és ma nem tudtam eldönteni, hogy Őt éreztem-e de ezek szerint igen! Jaj de örülök, már alig vártam. :D
2009. dec. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!