Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes kismamák, akik ápr...

36 hetes kismamák, akik ápr elsőhetére vagytok kiirva, hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
én elméletileg ápr.5-ére vagyok kiirva.
2009. márc. 5. 13:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én márc. 28-ra vagyok kiírva. Nálam most valahogy nyugalom van már egy hete, lehet azért, mert összeszedtem egy jó kis torokgyulladást és megfázást. Addig azonban gyakran voltak jóslóim. Iszom a málnalevél teát már 2. hete, elkezdtem egy akupunkturás kezelést a héten. A medencecsontjaim fájnak elég rendesen, de ezen kívül más tünetem nincs!

Ja, az elsövel se jóslóim se egyebek nem voltak, s 40+6 nál beindították. Igaz akkor nem is teáztam stb.

2009. márc. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia! Mi is ápr. 5-re!! :) Melyik korházban szülsz? Kislány vagy kisfiu? Nálunk Kislányka a Drága, és a Bajcsyban szülök.

Amúgy egész jól vagyok, csak ne lennék ennyire nagyon fáradt mindíg. Mondjuk az időjárás is hozzájárul szerintem. Most volt pár éjszaka hogy nehezebben ment az elalvás, de ha tudok délelőtt aludni akkor nincs gond, mert akkor érdekes módon simán megy. Néha savasodok picit estére, de szerencsére nem vészes a dolog. Derekam szerencsére nem fáj, picit ha sokat fekszem inkább a farcsontomat érzem, de az se olyan vészes. Szóval összességében jól vagyok, remélem a hátralevő 1 hónap se lesz olyan rossz. Te/Ti hogy vagy/tok? Ja, és Babókánk jó kis mocorgolódos hála égnek :)

2009. márc. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Én még nem kezdtem a málnalevél teának neki, és még a MagneB-t is tervezem szedni egy pár napig. Meg vettem gátmasszázsolajat is, el kéze kezdenem azt is már. Te hogy állsz ezekkel a dolgokkal?
2009. márc. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia.Én március 31-re vagyok kiirva.A hasam oriási,ami kicsit gátol a mozgásban.Az ujjaim zsibbadnak.Mostanában valahogy jokat alszom,azelött voltak éjszakák,hogy a szemem lesem hunytam egész éjjel.A szeméremcsontom fájdogál,nappal még elvagyok vele,de estére mozgás képtelen vagyok.A wc-re alig birok kimenni.De ezek apro kis problémák nekem.Türelmetlen vagyok,mert már nagyon várom,hogy láthassam a kislányomat.
2009. márc. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szia! Mi április10-re vagyunk kiírva és néha már nem valami jól vagyok!Esténként sokszor felébredek ki kell menni WC-re,aztán már nem tudok vissza aludni 1-1+1/2-óráig.Reggel pedig olyan kemény hassal szoktam kelni,mintha betonból lenne!Néha már a derekam is úgy szokott fájni,mintha meg akarna jönni,a bébi meg nem kímél odabenn,olyanokat rugdos,hogy eszméletlen!De egyébként jól vagyok és remélem kivárja az idejét a picikém!Ja a szorulást meg nem is említettem,nem kellemes az sem de egyszer csak vége lesz majd :)!Remélem! És te,hogy vagy?
2009. márc. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia!Mi április 3-ra vagyunk kiírva,de csak kiírva,mert a lepény öregedése miatt valószínű hamarabb sor kerül a nagy eseményre,már két naponta járunk NST-re.Átgázolt rajtunk az infulenza,de lement bő 2 nap alatt.Ami az ilyenkor -talán-jellemző panaszokat illeti a derekam szakad le néha,de a farcsontom ezerszer jobban fáj,néha azt hiszem eltörik,és legutóbbi 2 estét átgörcsöltem.Ezeket kivéve minden happy,ha erre ezt lehet mondani.
2009. márc. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a mäsodik välaszolohoz-tol kerdeznem,hogy kesö mär egy kicsit elkezdeni a gätaat maszirozni,es a teät inni?!Vagy nekem tul korai?!en 34 hetes kismama vagyok,ausztriäban elek,de itt a korhäzban is es a dokim is a 34hettöl mondta hogy elkezdhetö a masszäzs is es a tea iväsa is,de viszont a magneziumot majd kb.2 het mulva hadjam abba.Azert i+kerdezem mert most nem tudom melyik a helyes?!
2009. márc. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia előző! A második válaszoló vagyok. Nekem azt mondták hogy a teát a betöltött 36. héttől igyam, a masszázsolajra viszont tényleg az is van ráírva hogy a 34. héttől mehet már. Én ma kezdem csak el a masszázst, remélem azért így is használni fog majd. Amúgy ahány ember annyi vélemény, de a teával kapcsolatban szerintem inkább a 36. hetet mondják. Nem tudom.... Minden jót és könnyű szülést majd mindenkinek!
2009. márc. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ne haragudjatok hogy csak ma irok, tegnap a dokimhoz kellett menni és salgotarjánban rendel magán, én hatvanban lakom de gyöngyösön szülök,szoval bonyolult:) kislányt várunk, 2x voltam 4d-n és a sima uh-n egyszer látták csak a nemét ott is kislányt mondtak. még zárt vagyok azt mondta a doki, jöv.héten megyek elősször nst-re. az alvás nekem nagyon problémás pedig csak 10 kg-ot hiztam nincs nagyon nagy hasam, rettentöen ég a gyomrom, és reggelente hányingerem van, ti nem tapasztaltok reggeli hányingert? vasat magneb-t a héten még én is szedem ugy döntöttem. mennem kell késöbb még jelentkezem .
2009. márc. 6. 08:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!