Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cukros diétás ételek mik azok?

Cukros diétás ételek mik azok?

Figyelt kérdés
cukor diétára mit lehet enni????????????mert az oké,hogy diétán vagyok de senki nem mondta,hogy mitegyek.tegnap mondták rossz a cukrom annyira bele éltem magam,hogy már nem tudok aludni,fáj a hasam nem érzem a babám mozogni,és nem merek semmit enni most is a gépelőtt ülök de olyan éhes vagyok.vettem tegnap gyógyteát cukorra azt mondta a patikus,hogy lehet inni de ma megtaláltam a beteg tájékoztatot és az van irva,hogy kismamák nem ihatják hát ez nagyon jó.ma fogok venni oxigénnel dusitott vizet a neve oximix mert nem jut sok oxigén a vérembe már az élettöl is elment a kedvem
2009. márc. 5. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Jó volna tudni, hogy a "rossz cukor" mit jelent, túl sok, vagy túl kevés? Egyébként a legtöbb kész élelmiszer csomagolására ráírják a szénhidrát tartalmat, azt kell nézni, illetve amin nincs rajta arra is rá tudsz keresni neten. Meg azt sem szabad tenni, amit most, hogy éhezel, terhesség alatt.


Mellesleg az oxigénnel dúsított víz ÁTVERÉS, abból aztán semmi oxigén nem jut a szervezetedbe, tekintve, hogy nem a beleinken keresztül légzünk! Ha elmész egy magasabb hegyre kirándulni (akár úgy, hogy kocsival kimész, és kiülsz egy padra), azzal sokkal többet használsz magadnak.

2009. márc. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Először is nyugodj meg! Időben kiderült a probléma, tehát sem a babának, sem neked nem lesz semmi bajod. A diéta lényege, h' ne fogyassz finomított szénhidrátokat tartalmazó ételeket. Ez lehet bármi, amiben sima fehér liszt, vagy sima répacukor van. Figyelj oda a kész kajákra (joghurtok, gyümölcslevek stb.), tele vannak cukorral. Válassz mindenből cukormentest, a pékáruk közül pedig olyat, ami teljes kiőrlésű lisztből van. Itt is sok a csapda, a legtöbb ilyen kenyér, zsemle csak részben készül teljes kiőrlésű lisztből, úgyh' ha túl világos színű, akkor az kevertből van. A zöldségek és gyümölcsök közül az alacsony glikémiás indexűeket edd, húsból bármilyet és bármennyit, tejtermékekből is, mert a tejcukor nem olyan veszélyes. Minden jót!

[link]


Ja, és napi ötször egyél kisebb adagokat, ez nagyon fontos, h' egész nap egyensúlyban legyen a vércukorszinted.

2009. márc. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!