Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kövér vagyok, de gyereket...

Kövér vagyok, de gyereket szeretnék. Terhesség kövéren?

Figyelt kérdés

105 kiló vagyok és 35 éves. Egyre jobban szeretnék gyereket, de erősen félek a terhességtől, mert dagadt vagyok. Előbb fogyjak le, kb. egy év alatt és utánna legyek terhes vagy vágjunk bele most és majd fogyózok ha meglesz a baba.

Mit tanácsoltok?


2009. márc. 4. 15:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én is az egyik válaszóló vagyok aki írt neked és üzenem az utolsó válaszólónak hogy amit írt az mind igaz.DE a tartós fogyás hosszú ideig tart és nem biztos hogy egy nő akar ennyit várni és lehet vigyázzni a terhességnél a hízással és ebben még segítséget is kaphat az orvostól,védőnőtől.Valamint pont a környezetemben volt az elmúlt másfél évben 2 olyan anyuka akik szerettek volna 3.babát de fogyokuráztak jó sokat le is adtak de a baba nemn fogant meg.Végül mindkettőjüknek az orvosa megmondta hogy a fogyokura miatt.Az egyiküknél elég volt a gyógyszeres kezelés a kivizsgálások után a másiknak azóta sincs 3.babája pedig már valamilyen inekciós kurát is kapott.Nem a fogyokura ellen vagyok csak jól meg kell ezt is gondolni,mert lehet hogy lefogyunk de mivel felborul a szervezett egyensúly könnyen nem sikerül teherbe esni.De erről döntsön mindenki maga.
2009. márc. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Valoszinu hogy valamilyen drasztikus fogyokura segitsegevel fogytak mint peldaul a Reduktil vagy Lindaxa ami a kozponti idegrendszerre hat azaz karositja,ugyhogy nem csoda hogy nem estek teherbe.De van egeszseges fogyokura is,es eleg ha par kilot fogy az ember,kb. pl.amennyi egy baba+a magzatviz szuleteskor,mar az is egy elony...
2009. márc. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Elmondom, mit tettem.

Tegnap elmentem egy dietetikushoz és összeállitottunk egy étrendet. Azt ma kezdtem el. Beiratkoztam egy konditerembe és hétfőn azt is elkezdem. IGy szépen megy majd a fogyókúrám a maga rendjében.

Abbahagytam a védekezést is és elvileg igy akkor bármikor terhes lehetek. Tulajdonképpen a baba fogja eldönteni, hogy akar-e jönni vagy vár.

Mivel 35 éves vagyok, nincs értelme nagyon sokáig halasztani a dolgot, mert kifutok az időből.

2009. márc. 5. 20:52
 14/14 anonim válasza:

Kedves Kérdésfeltevő!

Ugyan ebben a cipőben járok. Kiváncsi lennék azóta, hogy alakult a sorsod. Van e már baba?

2010. okt. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!