Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kezdte valaki a terhességét...

Kezdte valaki a terhességét túlsúllyal?

Figyelt kérdés
Ha igen hány kilót szedtetek fel? Nem az alakomat féltem, hanem a gerincemet (3 hónapja műtöttek sérvvel)
2009. márc. 3. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a 170-es magasságomhoz 78-79kilóról indultam, most a 35. héten vagyok 91,5. Remélem már nem jön fel túl sok, azt mondják az utolsó hónapban lelassul a hízás. Viszont nem okoz túl nagy gondot a plusz súly, semmivel se fáj többet a hátam mint egyébként. (A terhesség előtt is fájt néha...)
2009. márc. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én 15 kg túlsúllyal kezdtem és most már +15-nél tartok :-) szóval összesen 30 kg. Bosszantó, de ez van. Majd bizti leadom. Valamikor. :-D

Ja, és nagyon fáj a derekam, de lehet ez a 35. hétnek köszönhető.

2009. márc. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 107kg voltam a terhességem elején. Most a 27. hétben járok és plusz 8 kg van rajtam. Én arra számítok, hogy még kb ugyanennyi fog feljönni.

2009. márc. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

keress ra, sok hasonló kerdes volt

en 86 kilóval kezdtem, es most 110 korul vagyok, 105 voltam 37. heten, es azóta nem mertem ráállni..

40,1 heteske

2009. márc. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi még csak a 27. hétben vagyunk. 165 centivel és 76 kilóval indítottam. Most vagyok plusz 7 kilónál. Elég derék-hát fájós voltam. Volt kis becsípődésem. Most meg nagyon ritkán jön elő. Bár ez talán annak is köszönhető, hogy 7. hét óta vagyok táppénzen. Csak akkor kellemetlenebb, ha kicsit megerőltetem (pl sokat állok).

Szerintem ha nagyon vigyázol magadra, nem erőlteted meg magad és sokat pihengetsz, nem lesz gond! Erre bizony oda kell figyelni!

2009. márc. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia én 98kg voltam terhességem elején,szülés előtt 125kg. 6 hetes kontrol után 96kg. 2kg volt amit föl szedtem és 25kg víz volt.
2009. márc. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is 107-el kezdtem, 1hete 113.70 voltam. 34hetes.
2009. márc. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én még nagyon az elején vagyok kb. 6 hetesen...csak rettegek attól hogy végig kelljen feküdnöm azt a 9 hónapot ami elvileg életünk legszebb 9 hónapja lenne. Ugyanis a tavalyi évet szinte végig kellett feküdnöm elég nehezen vették észre a sérveket és utána sem kapkodták el a dolgokat csak amikor már járásképtelen lettem. Ezért nem szeretném ha a túlsúlytól még több sérvem lenne mert azokat a fájdalmakat nem lehet gyógyszerek nélkül elviselni, de ugye a babás időszak alatt ezeket nem lehet szedni...
2009. márc. 4. 08:42
 9/9 anonim ***** válasza:

Én 85 kilóval kezdtem és jelenleg a 31. héten 91 vagyok.

Eddig 6 kilót híztam, de nagyon vizes is vagyok, nem tudom hogy ez mennyit nyomhat súlyban.

2009. márc. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!