Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Sedatif PC kinek mennyire...

A Sedatif PC kinek mennyire segített az alvászavar leküzdésében?

Figyelt kérdés

Miután az alváshiányom állandósulni látszik a terhességem utolsó napjaira, a fórumhozzászólások és utánaolvasások alapján vettem Sedatif PC homeopátiás gyógyszert, hátha segít.

Milyen tapasztalataitok vannak a szerrel kapcsolatban? Azt írják, hogy naponta többet kell bevenni, de több kismamától azt olvastam, hogy elég lefekvés előtt egyet elszopogatni.

Az is szerepel a betegtájékoztatón, hogy az első időben a szer felerősíti a negatív tüneteket. Ez azt jelenti, hogy ha az előírttól eltérően lefekvés előtt naponta csak egyet veszek be lefekvés előtt, akkor első pár éjszaka méginkább nem fogok tudni aludni, majd csak pár nap múlva esetleg?


2009. márc. 3. 07:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
20%

Kedveseim!

Mi ez a nagy lázongás?

Miért lennék tapasztalatlan? Végigéltem két terhességet, mint leendő apa. Biztosan szerencsénk volt, de nem volt ilyen problémánk. Igaz, amikor babát várt a feleségem, akkor tudatosan készültünk rá, mind életmódban, mind táplálkozásban, stb.

Igazatok van. Annyi egyéb hülye anyagot juttattatok be a szervezetetekbe, hogy valamilyen szer nélkül már nem is tudnátok meglenni.

Az orvosokról csak annyit, hogy nekem is vannak orvos barátaim, ők azt mondták, hogy azért ők javasolnák, hogy a terhesgondozó orvosa adjon tanácsot a szerről.

Azt is mondták, hogy érdekes lenne egy placebó-kontra homeopat. szer vizsgálat.

A slágerszer meg slágerszer. Valamikor a Pipolphen ugyanakkora nagy okosság volt a problémára, mint most ez a homeopat. szer.


Én akkor is azt mondom, hogy a hagyományos technikák a jók.

Az erőszakosságról pedig csak annyit, hogy azt hiszem nem vagyok erőszakos, csak közlöm a kételyeimet és elmondom tapasztalataimat, amiből lehet hogy van annyi így 50 felé, mint mondjuk egy 20 éves fiatalnak.

2009. márc. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszokat!

Másodszor szeretném leszögezni, hogy én nem vagyok egy nagy gyógyszereket bekapkodó fajta, próbálom kerülni ezeket a dolgokat, és valahogy mindig inkább a természetes utat választani.

Jelen pillanatban, pláne hogy terhes vagyok, méginkább próbálnám kerülni a plusz felesleges hatóanyagokat (eddig sikerült is), de ez kevés. amikor az ember napok óta nem alszik, nappal is fáradt és ingerült, akkor kevés az a magyarázat, hogy minek viszünk be még több felesleges szert a szervezetünkbe, meg hogy ragaszkodjunk a hagyományos praktikákhoz. Ilyenkor már minden megoldást szívesen vesz az ember, hogy segítsen magán.

És azt hiszem, hogy pont nem az volt a kérdésem, hogy egy kemény nyugtató/altatónak milyen hatása lesz rám, ha folyamatosan szedném, hanem csak annyit akartam tudni, hogy ha esetleg, amikor már nagyon ki vagyok kattanva a nem alvás miatt, akkor segít-e, ha egy-egy szemet beveszek...

2009. márc. 4. 18:03
 13/22 anonim ***** válasza:

Kedves Apuka!

Örülhettek, hogy nálatok minden simán ment, legalábbis a hagyományos technikák segítségével. De ez azért a 21. században már kitágult...

A növényeknek kevesebb mellékhatásuk van, mint a gyógyszereknek, vagy egyáltalán nincs is mellékhatásuk. Ezt egy gyógyszer sem mondhatja el magáról!!! Tény!

Az orvos barátaidtól érdeklődd meg, hogy a gyógyszertgyártók milyen szuper kis wellnessnyaralásokat ajándékoznak az orvosoknak a világ másik felére, ha bizonyos számú gyógyszer elfogy egy körzetben, régióban, Istentudjahol... Tények!

A harmadikat meg már nem is említem: ahol lehetséges ugyanaz, vagy jobb!! hatást elérni természetes készítménnyel, ott mindenkinek szív ejoga ezt kipróbálni.

Ha nem használ, nem döglöttünk bele,- de ha egy gyógyszert kipróbálsz és nem használ, akkor attól, vagy a mellékhatásaitól simán feldobhatjuk a bakancsot.

Ez nem divat kérdése. A Bromocriptin, ami a prolaktint csökkenti a szervezetben, molekulárisan teljesen azonos a barátcserjével. Leutánozták a növényt, hogy nagyobb dózisú lehessen... Nincs ezzel semmi baj. Az egyik gyógyszer, a másik meg növény...

Nekem 10 hónapig nem volt peteérésem. A _hagyományos_, úton útfélen adott Clostilbegyt nem használt semmit.

A fekete üröm kapszula, amitől a fél ország allergiás és prüszköl nyáron, megtette a hatását. 14 nap után peteérésem lett. A második ilyen hónapban pedig babám lett belőle...

Nem azt mondom, hogy teljes mértékben hülyeséget beszélsz, de ha ennyire sem nyitott, sok-sok információt és tapasztalatot hagysz ki az életedből, - pedig a kenyered javát már megetted, de ehhez sosem késő...

2009. márc. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Kedves apuka!

Teszek az 50 évedre, korral nem jár ész, de 20 éves maximum a lányom lehetne, sajnos nem én. A koromról annyit, hogy 50 évesen már az apám sem lehetnél legfeljebb a bátyám.

2009. márc. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Én még annyit kérdeznék apukától, hogy az obstruktív alvási apnoe-ra és latens narkolepsziájára miért szed gyógyszert, ha szerinte minden betegség az agyban dől el és csak nagyokat kell sétálni és pozitív gondolatokkal kell foglalkozni? A súlyos alvászavarral kapcsolatban is kár volt alvásdiagnosztikai központot felkeresni és kár a drága gépet megvenni, ( amit egyébként édesanyám is évek óta használ, mert neki sem segített a pozitív gondolat) mikor ott van helyette a séta, a pozitív gondolat és társai.
2009. márc. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

Tudjátok, ha valaki valamit nem akar megérteni, akkor nem is fogja megérteni.

1. a gépet nem tudom használni, mert nem tudom megszokni. Tehát kidobottpénz.

2. Honnan tudod, hogy gyógyszert szedek? Nem szedek. Az alvászavarra egyébként sem tud mit adni, a narklepszia gyógyszere meg támogatással és külön engedéllyel is vagy 42 ezer Ft/hó. Az egyéb kapcsolódó bajokra írtak 7 féle gyógyszert, majd még 2 félét, ami már a 7 féle káros hatásait volt hivatva kiküszöbölni. Akkor leálltam.

3. Azt hiszem, hogy aki ismer, az eléggé megfontoltnak tart, és eléggé nyitottnak a világra. Annyi lett volna a lényeg, hogy azért a gyógynövény is hatóanyag. Maga az egyik válaszoló írta, hogy amitől a fél ország allergiás, az neki segített természetes úton. Csodálatos.

Nézzük fordítva. Egy kismamam beszedi ezt a természeti csodát és kiderül, hogy az ország másik feléhez tartozik, aki allergiás rá.

4. Kedves sértegetők!

Csodálom, hogy akkora IQ-vql, mint nektek van, feléritek a billentyűt.

Nekem alaphelyzetben 0, kettőt meg otthon tartok a sublótban, nehogy kopjon.

Egyebekben még azt is mondhatnám, hogy ..., na most vettem elő azt a kettőt ...

:-)))

Kérdező!

Legyen sok örömöd a babádban.

2009. márc. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Mit keres itt egy apuka? Csak nem terhes?

Gratulálunk neki és boldog babavárást!

Köszönjük a maradéktalan kioktatást ettől mindenki jobban alszik és a kérdező problémája is megoldódik minden bizonnyal. A kérdés az volt, hogy a Sedatif PC kinek mennyire segített az alvászavar leküzdésében? Ha ön nem szedte akkor a kérdés nem önnek szól ez nyilvánvaló. Meg az is, hogy a kérdésre nem tudott válaszolni.

2009. márc. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Apuka!

Sajnálom, hogy a méreg drága gépet nem tudta megszokni. Valóban borzasztó drága. Szerencsére anyukám megszokta. Ha nem így lett volna már nem biztos, hogy élne olyan súlyos volt az állapota. Már egyéb problémák is jelentkeztek nála az alvás hiánya és minősége miatt, mint pl magasvérnyomás. De ebből is az derül ki, hogy mennyire fontos az alvás a szervezet működéséhez.

2009. márc. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem segített a gaz. Csak annyit, hogy a növény zöldje van a kapszulában, nem pedig a virágpora. Ezért ha allergiás is valaki rá, attól még a kapszulát nyugodt szívvel ajánlom.

A kérdésre azonban tényleg nem tudtál válaszolni, úgyhogy más topikban kéne keresgélned, ha ennyire unatkozol...

2009. márc. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%

Hölgyek! Ti Nők!

Háboroghattok amennyit akartok, az igazság odaát van.

De tudjátok mit? Nem vitatkozom veletek, pedig egy két itteni magát gurunak képzelővel meg tudnám vitatni a jellemét, a szőkeségét, stb...

... de!


Nők vagytok, szépek vagytok babát szeretnétek vagy már vártok is.

Boldog Nőnapot nektek. ;-)

2009. márc. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!