Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alvászavar, derék fájás mit...

Alvászavar, derék fájás mit csináljak?

Figyelt kérdés
16 hetes vagyok,eddig is rossz volt az alvókám,de két napja úgy fáj a derekam,a gyomrom mindha ki akara pukkadni,ez álltal már a hasam is fáj.Nem tudok semmien pózban aludni,ez csak akkor van így ha fekszem.van valakinek tapasztalata,esetleg valami ötlet...?
2009. dec. 19. 07:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos az alvászavarra nem tudok mit mondani, az nekem is az 1. haramadban, aztán megszünt, és most már megint van. A derekam nekem is fájt ennyi idősen, szerintem ilyenkor tágul a csípő és azt érezzük. Őszintén szólva és Inno Reuma krémet kentem rá, mer talig tudtam mozogni. Az 1. harmadban ezt nem szabad használni, utána már lehet, persze csak mértékkel. Pár napot kentem, és sokat feküdtem egyenesen háton, így el is múlt.

Egyébként az alvással kapcsolatban itt már olvastam a citromfűről, állítólag az aból készült tea segít az alvásban.

Minden jót!

(32. hetes mami)

2009. dec. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Alvászavarra nekem a meleg mézes tej vált be.Én is ezzel küzdök,pár napja próbáltam ki,mivel meg vagyok fázva és tökéletesen átaludtam az éjszakát.Most 2 napja nem ittam,nem is aludtam sokat:-((Úgyhogy újra el kell kezdeni,próbáld meg hátha bejön.18 hetes km
2009. dec. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia, nekem anyu tegnap kuldte at ezt a linket, hogy szeretnek-e ilyen parnat karacsonyra toluk: [link]

Szerintem nagyon draga, de valami "hasonlot" ki lehet talalni az oldalt alvasnal a has megtamasztasahoz!

21 hetes km

2009. dec. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!