Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik második vagy többedik...

Akik második vagy többedik babájukat várják és mindenórásak: tudni fogjuk, hogy mikor kell indulni szülni? Mikor szóljunk a nagy gyerkőcre vigyázónak, hogy tuti ne legyen felesleges, de ne is késő?

Figyelt kérdés
1 hetem van, jóslózok, nem tudom mi a természetes fájás, mert az első baba oxitocinnal jött magzatvíz elfolyás után, mert nem volt semmi fájásom. Voltak már 15 perceseim múlt héten, 6 órán át, de nem is igazán fájt. Most meg amikor van nagyon fáj, mensiszerű+alul kitágulós/feszítős érzés+haskeményedés és hosszú ideig tart (majdnem 1 perc), de ezek meg teljesen rendszertelenek. a nagyfiam 3 éves, nagyi 1 óra alatt tud beérni érte, párom is kb. Veletek mi a helyzet?
2011. ápr. 11. 07:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nekem az első babánál elfolyt a magzatvizem, és csak utána rendszereződtek a fájások, előtte azt hittem csak jóslók. Akkor persze rögtön megindultunk;).

Most is úgy tervezzük, hogy ha elmegy a magzatvíz, vagy ha elérem az 5 perceseket, akkor megyünk. A kisfiamra a bnőm fog vigyázni (a keresztanyja), aki kisbabával van otthon. Ha éjszaka szülnénk, akkor reggelig átjön a szomszéd "néni" (54 éves), és reggel ő viszi át a kisfiamat a bnőmhöz, hogy tudjon menni munkába. Hát, meglátjuk mi lesz:P.

2011. ápr. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
2. vagyok! Írj, hogy vagytok? Vagy már meg is van a baba? :)
2011. ápr. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

aranyosak vagytok :)

még egyben sajnos :) Annyira hisztis nyűgös és kedvetlen és fáradt, szerencsétlen vagyok, annyira idegesítő társaság vagyok 4 napja saját magamnak, hogy komolyan ennél már csak jobb lehet. Most is mensis előfájdalmak tompán, fájások ritkán és rendszertelenül, folyik az előtejem, egész nap nagyvécézni járok, álmosan kóválygok...klassz.

2011. ápr. 14. 10:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!