Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kell igazán éreznem a...

Mikor kell igazán éreznem a pici mozgását? Hány hetesen? 16 hetes kismama vagyok és még semmi! Szerintetek baj van?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Igazán igazán a 20. hét után fogod érezni és az is a határ hogy addig kell első mozgást érezni.


-szóval ne aggódj! -

2011. ápr. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függhet mikor fogod érezni..valaki csak 18-20 hét környékén.Ez nem baj,ne aggódj emiatt érezni fogod már nemsokára.
2011. ápr. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 22 hetesen éreztem. Ne aggódj
2011. ápr. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Biztos azért aggódsz, mert itt sokan írják, hogy már a 16-17. héten érezték a picit mozogni, de nem ez az átlag és nem is verseny!

Én 18 hét 3 naposan éreztem először és még azon is csodálkoztam, hogy jé, de korán, milyen jó!

Az egyik ismerősöm csak 21 hetesen érezte, szóval nem vagy elkésve egyáltalán és nincs semmi baj!

2011. ápr. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Andrea1987 ***** válasza:
Én is türelmetlen voltam,hogy mikor fogom érezni,de nyugi légy türelemmel!Már én 27 hetes vagyok és sokat mocorog,ezért megérte várni!
2011. ápr. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 17 hetesen mozdult meg először. Első baba. Most 20. hétben vagyunk,és irtó jó érzés folyamatosan érezni amikor mozog :) Nyugi érezni fogod hamarosan :)
2011. ápr. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!Már nagyon várom hogy érezzem!:)
2011. ápr. 6. 15:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!