Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, ti nem féltek, hogy...

Kismamák, ti nem féltek, hogy ideér a radioaktív sugárzás Japánból és árthat a babáinknak? Légyszi ne nevessetek ki a kérdésem miatt.

Figyelt kérdés
Annak idején mikor a csernobili katasztrófa volt, sokan elvetéltek vagy koraszülöttek lettek a babák. Ismerőseim között is volt rá példa. Igaz, hogy Japán messze van de sosem lehet tudni mi lesz a hatása.
2011. márc. 31. 12:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én nem nevetlek ki. Bevallom én is aggódom és tegnap este, amikor a híradóban mondták, hogy Budapesten is mértek sugárzást, kicsit megijedtem. Bízom benne, hogy nem lesz semmi baj és örülök, hogy túl vagyunk az első 12 héten. Akkor talán még jobban aggódnék.


Remélem, hogy tényleg csak felesleges pánikkeltésről van szó.

2011. márc. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Pont most akartam feltenni ezt a kérdést. Mert én igenis bevallom félek! Első trimeszterben vagyok, emiatt még inkább. Meg a 20 hónapos fiam is féltem. Persze mivel tenni ellene semmit nem tudok, próbálom nyugtatni magam, csak lecsillapodnak egyszer a kedélyek. De tény, hogy mivel nem akarnak pánikot kelteni, töredékét tudjuk csak az igazságnak, ez így van Japánban és az egész világon! És így volt 1986-ban is. Jobb is így talán...
2011. márc. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!