Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek tényleg várni...

Szerintetek tényleg várni kellene a babával a röntgenes HSG után a sugárzás miatt?

Figyelt kérdés

Itt többször azt olvastam hogy a röntgentöl károsodik a petesejt, viszont ugy néz ki hogy pár nap mulva lesz peteérésem/Doki mondta/. tegnap voltam HSG-n.Nekem a doki nem mondta hogy nem lehet probalkozni. Szerintetek? Ja és több helyen olvastam hogy több felvételt csinálnak, nekem csak egyet csináltak, szerintem az nem olyan nagy sugárzás.

Vki esett rögtön HSG után teherbe? nem volt gond?


2011. jún. 8. 17:49
 1/2 sumergo ***** válasza:

Ha károsodik a petesejt, nem tudsz teherbe esni! Ha pedig terhes leszel, akkor nem lett baja a petesejtednek! Próbálkozzatok nyugodtan szerintem!

Sok sikert!

2011. jún. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi!
2011. jún. 12. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!