Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 60. 000 Ft-ért röntgenes...

60. 000 Ft-ért röntgenes átjárhatósági? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Már 2 éve járok dr Timmermann Gáborhoz (Budapest) és még mindig nem sikerül a baba, azt mondta, hogy a következő lépés az átjárhatósági, ami ha a röntgeneset választom nála 60.000 Ft. Nézegettem máshol is, de ez nekem nagyon drágának tűnik! Szerintetek?
2010. nov. 11. 20:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Aszta!! Azt támogatja a TB!!! Behúz szerintem. Nekem a Kaáliba kellett fizetnem Miskolcon 40-et az ultrahangosért, és haza is mehettem, nem kellett befeküdnöm, és a röntgenesnél bent kell két éjszakát. Én nem mennék rá.
2010. nov. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Nyilván, meg kell csináltatni! Fontos, mert lehet, hogy csak pici elzáródás, és már jön is a baba. Mi három éve próbálkozunk, engem kb másfél év után küldtek el, de nincs problém ilyen téren. 3 éve próbálkozunk. Sok sikert!
2010. nov. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Én holnap megyek röntgenes átjárhatóságira, magándokihoz (főorvos). Nem is abban a kórházban csinálja, ahova tartozom, szóval nem támogatja a tb (azt hiszem), és azt mondta, hogy kb. 10 000 Ft lesz... Azt ugyan nem tudom, hogy ez mellé adjak-e még, de ha adok akkor is max. 10 000-et. És nem kell befeküdnöm, hanem 11 órára megyek, megcsinálja a doki, és jövök haza :)

Szóval én nagyon soknak tartom a 60 000 Ft-ot.

2010. nov. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Hát, ez iszonyat húzós!

Nekem a városi kórházban volt TB-re ultrahangos tök ingyen.

Fontos lehet ez a vizsgálat, mert lehet, hogy tényleg ez a baj, de ennyiért rablás!

2010. nov. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Bocsi, rosszul írtam, nem röntgenes, hanem a másik ultrahangost mondott 60.000 Ft-ért :(
2010. nov. 11. 20:48
 6/17 A kérdező kommentje:
Azt már kiderítettem, hogy a röntgenest támogatja a TB, de nem ajánlotta fel hogy megcsinálja, pedig ő is kórházban dolgozik, mindegy biztosan kérnem kellett volna.
2010. nov. 11. 20:52
 7/17 anonim ***** válasza:
Még mindig mondhatod, hogy utánaolvastál és láttad a röntgenes lehetőséget, és megkérdezheted, mi arról a véleménye...
2010. nov. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem ingyen volt a János kórházban. Szerintem ne fizess, ha meg tudod oldani, kérj egy beutalót valahová. Azt a pénzt majd a babádra is költheted. :)
2010. nov. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltatok a zavaros kérdésemre :)


Körbeérdeklődtem az ismerőseim között is és mindenki azt mondta, hogy ez nagyon sok.


Úgy érzem csak le akar húzni... - mondjuk nem esik valami jól, főleg hogy már 2 éve oda járok :(


Szerintem keresek egy másik orvost, aki nem rugaszkodik el ennyire

2010. nov. 11. 22:18
 10/17 anonim ***** válasza:
Ja, egyébként annyit még hagy tegyek hozzá, hogy a János kórházban mindkét fél TELJES kivizsgálása kb 1 hónap, nem is értem miért csak most jutottatok el 2 év után oda, hogy elküldjön egy ilyen vizsgálatra. Lehet, hogy úgy volt vele, hogy neki az éri meg, minél később esel teherbe? Csak egy tipp, nem tudom, de gyanús... mindenesetre sok sikert kívánok Neked!
2010. nov. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!