Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 60. 000 Ft-ért röntgenes...

60. 000 Ft-ért röntgenes átjárhatósági? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Már 2 éve járok dr Timmermann Gáborhoz (Budapest) és még mindig nem sikerül a baba, azt mondta, hogy a következő lépés az átjárhatósági, ami ha a röntgeneset választom nála 60.000 Ft. Nézegettem máshol is, de ez nekem nagyon drágának tűnik! Szerintetek?
2010. nov. 11. 20:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Augusztusban, magándokinál 38K-t fizettünk a hycosyért.

Ez a Timmermann doki egyébként is drága?

2010. nov. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem júniusban csinálta meg dr. Szőnyi György a G1 intézet vezetője, és akkor 40 ezer Ft volt (hycosy-t - ultrahangos átjárhatóságit), pedig ez is egy magánrendelő. Szerintem sok a 60 ezer érte. )))-:


Ha gondolod, keresd meg Őt, nagyon rendes tényleg, most vagyok 9 hetes kismama, Neki köszönhetem. (-:

www.g1intezet.hu


remélem tudtam segíteni, drukkolok!

2010. nov. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Baromi sok. Nekünk 1 éve BP-n volt az Istvánban, 10.000 et adtam az orvosnak. Első inszemmel mindennel együtt 100.000 ből meglett a baba a Kaáliban. Onnantól, hogy elkezdtünk járni fél év alatt összejött. Szerintem hagyd ott az orvost, és menjetek el a pároddal egy fizetős klinikára pl. Kaáli, Dévai stb... mert sokkal többet otthagysz az ilyen lelketlen dokiknál hálapénz v. magánrendelési pénz gyanánt mint az intézetekben, ahol ugyan mindenért fizetni kell, (SOKAT) de viszonylag emberszámba vesznek, és az összes kérdésedre válaszolnak, igaz amolyan "babagyár" benyomást kelt az egész hely, dehát végülis azért megy oda az ember.

Ha meg nem megy a dolog akkor nem bíztatnak, és nem próbálnak lehúzni.

Ui. Már magában is minősiti a dokidat, hogy 2 év után jutott eszébe, hogy átjárhatóságit is kéne esetleg csinálni, pedig ez az alapvizsgálatok egyike.

2010. nov. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm Csajok! :)


Nem tudom hogy drága, egy vizsgálat 6.000.-, bár se számla se semmi, csak egy fecnin bejelöli az összeget, nem túl professzionális, mindegy.


Az adott címeket meg fogom nézni, nagyon köszönöm őket.


Azon gondolkodtam, talán jobb lenne, ha felkeresnénk a Kaálit inkább.


Szerintetek?

2010. nov. 13. 07:01
 15/17 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó válaszoló!


Először is gratulálok a babához :)


A Kaáliban már az első inszem sikeres volt?

2010. nov. 13. 07:03
 16/17 A kérdező kommentje:

Elolvastam rendesen a válaszodat és kiderült számomra is, hogy az Istvánban voltatok és igen első inszem :)))


Kész vagyok... Még túl korán van

2010. nov. 13. 07:04
 17/17 anonim ***** válasza:
Szia! Az inszem a kaáliban, a hsg az istvánban volt. Köszi a gratot:) Már majdnem 9 hónapos a kislányom:)
2010. nov. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!