Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kolléganőm ma szcinitgráfián...

Kolléganőm ma szcinitgráfián volt, ha terhes vagyok, okozhat problémát a sugárzás?

Figyelt kérdés
2010. jan. 20. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem téged sugároztak be, hanem őt. :-) ha esetleg ő most sugározna, az olyan ici-pici adag lenne, amitől a normál háttérsugárzás is nagyobb. ne aggódj.
2010. jan. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ekkora sugárzás, ami esetleg belőle téged ér, már eleve a természetben is megvan. Nyugi, nem lesz semmi bajotok! Ha csak átmész egy áruházi lopásérzékelő kapun vagy egy akármilyen biztonsági kapun, több sugárzás ér, mint amit belőle kaphatsz...
2010. jan. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat, megnyugodtam!

Szép napot Nektek!

2010. jan. 20. 12:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyenen a kolléganőm és ő neki ott elmondták, hogy 1 napig ne menjen emberek közé és terhesek közelébe sem. Ezért nem is jött azon a héten dolgozni, mert akkor éppen hárman voltunk terhesek a munkahelyen.

3 hónapos baba anyukája

2010. jan. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy napig okozhat problémát.....

Amikor elmentem táppénre, egyik nap elmentem a volt kolléganőhőz beszélgetni, és mondta, hogy aznap sugározták.....én olyan ideges lettem, hogy lehetett volna annyi esze, hogy szól, gyorsan el is mentem onnan, felhívtam az orvosomat, akihez amúgy is másnap mentem volna, ő nyugtatott, de azóta sincs semmi szerencsére. 40 hetes vagyok, és ez az első trimeszterben volt.

2010. jan. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!