Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, ti nem féltek, hogy...

Kismamák, ti nem féltek, hogy ideér a radioaktív sugárzás Japánból és árthat a babáinknak? Légyszi ne nevessetek ki a kérdésem miatt.

Figyelt kérdés
Annak idején mikor a csernobili katasztrófa volt, sokan elvetéltek vagy koraszülöttek lettek a babák. Ismerőseim között is volt rá példa. Igaz, hogy Japán messze van de sosem lehet tudni mi lesz a hatása.
2011. márc. 31. 12:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
De félek. És nem tehetek semmit, hogy elkerüljem, és tudom, hogy nem tájékoztatnak megfelelően. Rossz a tapasztalatunk Csernobil miatt, mert ott se mondtak semmit. Próbálok nem gondolni rá.
2011. márc. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit tudunk tenni? A félelemtől nem lesz jobb. Reménykedni kell, hogy nem lesz baj.
2011. márc. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
:-O
2011. márc. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%

Én nem félek, szerintem nem tájékoztatnak félre. A sugárzás ott sem életveszélyes, ami meg ide jut annak semmi hatása nem lesz. Azért nem kell ezt az esetet összekeverni csernobillal mert mindkettőben szerepel az "atomerőmű" szó.

Vagy úgy kérdezem: szerintetek melyik hatékonyabb - a 30 évvel ezelőtti szovjet technikai vagy a mai japán? Valami különbség azért csak kell legyen.

Persze megértem hogy aggódsz, de hidd el ezzel többet ártasz a babának mint a sugárzás. Inkább ne nézz híreket!

2011. márc. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Csernobil talán egy kicsit más volt. Két okból is. Egyrészt sokkal nagyobb volt a sugárzás. Másrészt a nagy Szovjetúnió azért titkolta el az adatokat, mert nem akarták elismerni, hogy náluk is vannak hibák.

Persze én is tartok az egésztől, de bizakodással tölt el, hogy a Japánból hazautazó magyaroknál nem találtak semmit.

2011. márc. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem kevertem össze Csernobillal, csak azt írtam, amiatt rossz a tapasztalatunk itt Magyarországon. Azt se írtam, hogy félretájékoztatnak, azt írtam, hogy nem nem megfelelően. Pl. egy hete még ki volt zárva, hogy ideérne bármi is, most meg mégis itt van.:)
2011. márc. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Én őket sajnálom nagyon...
2011. márc. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
39%
Én is őket sajnálom,nem magunkat sajnáltatom,és nem pánikoltatom magam feleslegesen.
2011. márc. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem felslges pánikeltés. Amí élünk azt ki kell élvezni és felesleges ilyeneken aggódni, 1 életünk van.


Csernobil sokkal közelebb volt/van.


Szóval egyáltalán nem érdekel.

2011. márc. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem felslges pánikeltés= szerintem felesleges pánikkeltés folyik


ezt akartam írni


előző

2011. márc. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!