Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan táplálkozzak a terhessé...

Hogyan táplálkozzak a terhesség alatt ha súlyfelesleggel rendelkezem?

Figyelt kérdés

Két hónapja fejeztem be a szoptatást, úgy terveztem, hogy a következő terhesség előtt megszabadulok a súlyfeleslegemtől. Tegnap kiderült, hogy ismét babát várok. Van valami általános kismama-diéta vagy inkább várjak, míg dietetikushoz tudok menni és egyénre szabott diétát állít össze?

Segítségeteket köszönöm előre is!


2009. febr. 26. 09:59
 1/1 anonim ***** válasza:
cukrot, kenyeret mellőzd. teljes kiőrlésű kenyeret délelőtt és kora délután egyél.stevia nevű édesitőt ajánlom, növényi eredetű. tök egészséges. ebédre sok főzit egyél, rizslisztel berántva és sok gyümit fogyasszál és sok vizet. én igy csináltam és csak a baba súlya és végefelé viz volt rajtam a súlytöbblet.
2009. febr. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!