Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Annyira el vagyok keseredve a...

Annyira el vagyok keseredve a pocakom miatt. (kép lent)?

Figyelt kérdés

Lassan a 21.hetet taposom de még mindig csak ekkora a pocakom. Van két ismerősöm: az egyik 20 a másik 17hetes és nekik is nagyobb a pocakjuk mint nekem :(

Igy néz ki: [link]

Akiknek szintén nagyon kicsi volt a pocakjuk, azok tudnának képet feltenni róla biztatásként?:)


2011. márc. 28. 17:01
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Szia! Nem kell szomorkodni! Ez mindenkinél más, alkati kérdés. Például én is az elején agyaltam ezen, hogy milyen pici, aztán szépen fokozatosan elkezdett növekedni, úgyhogy ne aggódj! Én a héten töltöm a 37. hetet, és már nagy a pocim! Olyan, mintha egy labdát nyeltem volna! A vége felé neked is nagy lesz, mert akkor szinte megduplázzák a súlyukat is!
2011. márc. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem olvastam végig a válaszokat, így lehet, hogy ezt már írták előttem. Első babával nekem is nagyon kicsi pocakom volt, állandóan azzal piszkált mindenki - szó szerint -, hogy nem is nézek ki annyi idősnek, mint amennyi vagyok stb. Aztán miután megszültem, hirtelen nagyon kicsi hasam lett. Sokan szülés után hónapokig úgy néznek ki, mint aki még mindig babát vár, én viszont már úgy jöttem haza, hogy alig volt hasam. Viszont most a második babával... Azt hiszem, szülés után én is úgy fogok kinézni egy-két hónapig, mint aki még mindig babát vár...:D Szóval ne szomorkodj, és hidd el, nem is ez a lényeg, hanem az, hogy minden rendben legyen.
2011. márc. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Detto ugyan az mint az utolsó válaszoló :))


Én megértelek miért zavar a pici pocak, hisz elő babámmal engem is mindenki szó szerint megkövezett hogy csak ekkora hasad van ?????? Hogy lehet?? bla bla bla

Most a 2.at várom...hát 26 hetesen jó nagy hasam van és nem vagyok boldogabb :))remélem nem nő majd olyan ütemben mint eddig és nem lesz hatalmas ugyanis most meg a striáktól rettegek meg attól h szülés után kötény hasam lesz!!!!!!!! :S

Legyél boldog azzal a pici pocival...én így hogy tudom milyen a nagy sokkal jobbnak ítéltem a picit!!!!!!!!!!!!

2011. márc. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Az egyik ismerősöm 170 cm és nincs 50 kiló 36os ruha nagy rá. 7 éve szült, előtte is iylen volt, a terhessége alatt 60kiló sem volt, tehát elvileg a 3,5 kg babának nagyon kellett volna látszódnia, erre a szüléskor kb az átlag 20 hetes terhesnek nézett ki. vagy m,int aki jobban felpuffadt, szemből és hátulról egyáltalán nem látszott h babája lesz, oldalról is csak sejthető

hosszú felsőteste van...alkat kérdés, de gyönyörű hasa lett 2-3 héttel a szülés után már....

a baba egészsége a fontos, nem a hasad mérete, sőt később örülhetsz ha nem nő meg, de még lehet nagyon nagy is, annyi időd van hátra

ne aggódj, hülyeségeken feleseges stresszelni,

2011. márc. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
szia!nekem ekkora volt 21 hetesen. [link] 24 hetesen pedig ekkora [link] hidd el nem a pocak mérete a lényeg.nekem is rosszul esik amikor mondják hogy milyen kicsi még a hasam,de már nem foglalkozom vele.azt szoktam mondani hogy szülés után majd nem is fogok azért sírni hogy milyen kövér vagyok még mindig.mert annak van nagy hasa aki sokat hízik feleslegesen.és 10 hetesen voltam 47 kg 30 deka,ma voltam a védőnőnél most vagyok 25 hetes és 51 kg.pedig mindent megeszek ami megtetszik,nem foglalkoztam soha azzal hogy hánykor és mit eszek.nekem ilyen az alkatom,soha nem volt súlyfeleslegem.és ez a normális hogy 25 hetesen ekkora a pocak.a lényeg hogy ne szomorkodj emiatt a lényeg hogy te és a pocaklakód is jól legyetek! boldog babavárást! :)
2011. márc. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Nekem, mind a két fiammal pici pocim volt, nem is akarták elhinni, hogy szülni megyek. Én, kifejezetten örültem neki. Talán a kisebségi komplekszusom miatt, hogy nem bámulják annyira.
2011. márc. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Na akkor én vagyok az ellenpélda.9 hetes vagyok és annyira fel vagyok puffadva (pedig nincs székrekedésem) hogy már sokszor olyan mintha 4-5 hónapos lennék.Kg-ban amúgy még nem híztam.Hátulról nem látszik.Alapvetően vékony vagyok de egy pici pocim mindig volt.Engem az zavar hogy mindenki mondogatja mekkora már...akiknek meg nem mondtam el azok meg jesszus híztál???Na ez is zavaró tud lenni nem csak a pici poci.
2011. márc. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Nagyon megértelek! Nekem is mindig ez volt a vágyam, hogy ha babás legyek, jó nagy pocim legyen és mindenki láthassa és én büszkén mutogathassam. Ez jó érzés. Viszont már az elejétől kezdve rohamosan nőtt a pocakom és a 30. hétre már óriási lett. Sok bántást is kaptam emiatt, mindenki sajnálta a testemet, a bőrömet, engem. A legemlékezetesebb eset mikor bementünk a férjemmel egy üzletbe és mikor kijöttünk, az ajtóban kifelé jövet hallottam, hogy bent valaki megkérdezte, hogy a hátulja vajon mikor ér ki? Nagyon megalázó volt!!! Nem is híztam sokat, 174 cm és 75 kiló voltam akkor. Az eset után már ki sem mozdultam otthonról csak a dokihoz. Nála is megkaptam a magamét. Mindig úgy hívta be a következő kismamáját, hogy kijött a váróba és beinvitálta a soron következőt. Mikor én jöttem és felálltam a székről, egyből húúú-zott és gyorsan beszaladt az ajtón előttem, mondván, még a végén beszorulok. Jókat nevetett ezen ő is és mindenki más. Én nem.

Te és én a két véglet vagyunk, tudom. Sajnos nem mindenkinek adatik meg az aranyközépút, de hidd el ez a méretfóbia a szülés után már semmivé lesz és senkit, még te magadat sem, fog érdekelni mekkora volt a pocid. De az igen, hogy le tudsz-e vetkőzni a strandon mikor homokozol a gyerekeddel és sajnálkoznak-e, hogy milyen csíkos a bőröd (mint nekem) vagy mennyire formás mami vagy (mint te leszel).

Sok boldogságot! :)

2011. ápr. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!