Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Annyira el vagyok keseredve a...

Annyira el vagyok keseredve a pocakom miatt. (kép lent)?

Figyelt kérdés

Lassan a 21.hetet taposom de még mindig csak ekkora a pocakom. Van két ismerősöm: az egyik 20 a másik 17hetes és nekik is nagyobb a pocakjuk mint nekem :(

Igy néz ki: [link]

Akiknek szintén nagyon kicsi volt a pocakjuk, azok tudnának képet feltenni róla biztatásként?:)


2011. márc. 28. 17:01
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
51%
Ez miért baj?
2011. márc. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Mert mindig arról ábrándoztam régen, hogy nekem milyen nagy pocakom lesz és hogy milyen büszkén fogom majd mutogatni. Tudom, hogy még nőhet, csak annyira zavar...
2011. márc. 28. 17:05
 3/28 anonim ***** válasza:
57%
Én sem értem mi a probléma. Most gyereket tervezel vagy plusz 20 kg felesleget a hasadra?
2011. márc. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
30%
Remélem azt nem tervezed, hogy a gyereked atomtudós lesz.:)
2011. márc. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Kedves 17:07 leirtam, hogy mi a problémám...
2011. márc. 28. 17:08
 6/28 anonim ***** válasza:
Miért kell ebben is versenyezni? Nem lehet mindenkinek hatalmas pocakja! különben is, még a tiéd is nőhet nagyra. A kicsi pocak eleve sokkal kényelmesebb.. nem olyan nehéz, tudsz mozogni, nem tágul annyira a bőr, nem ütődik be mindenhová és könnyebben is regenerálódik. Hogy kinek melkkora pocija van sokmindentől függ: a méh helyzetétől, a lepény helyétől, attól, hogy a baba hogy helyezkedik odabenn. Nem a poci nagysága a lényeg, hanem az, hogy a baba hogy fejlődik odabenn. Kicsi pociban is lehet jó súlyú baba és nagyban is lehet picike.. nem ezen múlik. Én kimondottan örültem, hogy a 4. babával végig hordani tudtam a rendes ruháimat, a pocim végig kicsi volt... volt, aki nem is sejtette, hogy babát várok.. Sokkal mozgékonyabb voltam vele, mint a tesókkal, akikkel nekem is nagy pocim volt... Képem nincs... Ja! Amikor szülni mentem, a nővér azt hitte, koraszülés indult be... pedig a 38. héten szültem :) 87 cm-s volt a hasam :)
2011. márc. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Ez nagy részt alkati kérdés. Magas vagy? Általában a rövidebb törzsű nőknek nagyobb a pocija, de ez sem szent írás. Attól is függ hol fekszik a baba. Ráadásul gondolom először szülő vagy, ilyenkor a méhszalagok feszesebbek. Anyósomnak képzeld el a szülés előtti miniszoknyáját még a 40-dik héten is fel tudta venni. Az utcán sem vették észre, hogy terhes, mégis 3600gr kislánya született.

Amúgy jó hír: talán nem fogsz repedni, könnyebben visszanyered az alakod, és könnyebb lesz mozognod 40 hetesen:) Szóval fel a fejjel, szülés után ők fognak téged irigyelni:)

2011. márc. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:

Nyugi (: Fog még nőni és ezt is lehet ám büszkén mutogatni!

Lassan itta jó idő és vékony felsőket lehet hordani amiben mindenki dicsérni fogja. :)

2011. márc. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
16%

Jó, valószínűleg neked is az agyadra ment a terhesség.

Kívánom, hogy ez legyen a legnagyobb bajod az életben.

Aztán majd ne dobd ki a gyereket mert nem tetszik a szeme színe...

2011. márc. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Szia, sajna én sem tudlak biztatni semmi okossággal, talán, hogy ne aggódj a lényeg, hogy a babával minden rendben legyen! Egyébként meg, én mit nem adnék ha az én pocakom csak 16 hetesen ekkora lenne mint a Tiéd! Szerintem hamarosan beindul és lehet, hogy hirtelen fog nőni nagyot! Legalább is nekem az első babánál úgy volt...egyik héten még alig látszott következő héten meg a családtagok akik szinte pár naponta láttak rácsodálkoztak a növekedésre. Lesz ez még nagyobb is hamarosan, ne aggódj és legyél rá így is nagyon büszke!
2011. márc. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!