Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most már kezdhetek babaholmika...

Most már kezdhetek babaholmikat venni?

Figyelt kérdés

Kicsit babonából is meg amúgy is úgy gondolom túl korán az elejétől nem kell még megkezdeni a babaholmik gyűjtögetését. Mindkét manóm koraszülött lett hét illetve 8 hónapra, makk egészségesek....csak igy alakult.

bár akkor sem kapkodtam el babadolgok beszerzését.

Most vagyok negyedik hónap végén...Eddig csak max néztem egy-két babakocsit, kiságyat de semmi több. Kivételesen tegnap vettem 3 kis bodyt mert nem tudtam már otthagyni,olyan cuki darab volt, és mivel a héten tudtam meg hogy kisfiú lesz könnyebb volt a választás.

Úgy gondoltam májustól már ellehet kezdeni összeszedegetni, hogy azért júliusra szinte minden meglegyen..ne adj isten ha korábban érkezne ismét..mert most augusztus végére vagyok kiírva.

Bár örülnék ha ő már kihúzná végig a hasamban.

Egyetért velem valaki ebben, vagy mi a véleményetek erről?

válaszokat előre is köszönöm!


2011. márc. 25. 10:08
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

a fő kérdező vagyok:)

Köszönöm a további hozzá szólásokat is

Valami alapja biztosan volt babonának hogy ezt kitalálták...én erről mamától hallottam először...

biztosan régi időkből származik és valami kis alapja biztosan van-volt...

hiszen sokszor nem hülyeség-butaság amit tőlük hallottam...

értendő lehet az bármire nem csak babonás dolgokban...

lehet régen volt és nem volt ennyi fejlett ketyere mint a mi világunkban de lehet hogy öregek de nem hülyék! :)

Ezt persze itt senki nem mondta csak én próbáltam a véleményemet kifejteni, megértetni miért is gondolom hogy nem kell az első hónaptól kezdve bújni bababoltokat:).

És itt szinte mindenki egy véleményem van,lassan de biztosan:) még ha nem is babonás:)!

üdv.

2011. márc. 25. 15:01
 12/12 anonim ***** válasza:
Sziasztok! 28. hetes kismami vagyok, és még nem vettünk semmit...igazából még az anyagiak nem engedték. Babakocsit megrendeltük, kiságyat megvesszük jövőhéten, a pelenkázót és a szekrényt a férjem csinálja...A többit pedig szépen lassan megvesszük, mire kell.:)
2011. márc. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!