Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gáz ha szőrösen megyek az...

Gáz ha szőrösen megyek az orvoshoz vizsgálatra?

Figyelt kérdés
Holnap megyek ultrahangra, de a kozmetikusom lemondta a mai gyantáztatást. Leborotválni nem akarom, mert szúr utána és olyankor nehezebb is leszedni utána gyantával, na meg nem szép, mivel ki is pattogzok. Kb. fél centis szőr van rajta ez gáz?
2011. márc. 24. 15:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Egyébként meg egy idő után tiszta életveszély a borotva. Valamelyik nap romantikázás esetére megpróbáltam eltávolítani a feleslegesnek vélt szőrzetet, komoly vérveszteség árán sem sikerült. A szomszéd szobában alvó 18 hóst is felébresztette a kacagásával, amikor meglátta a szexisre készített terepet: a'szonta, hogy érdekes, mert egy angol kert van ötvözve a Fűrész című film legborzasztóbb jeleneteivel. 33 hetes km
2011. márc. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Csak a bikinivonalra gondolsz, ugye? Sztem nem gáz!

Nem is fog rá emélkezni, ha legközelebb mész, hogy előzőlegy hogy is látott! Jól mondta az egyik hozzászóló, ez kb a dokinak olyan mint az asztalosnak egy darab fa. Jó kis hasonlat! :-) Jót nevettem rajta.XD

2011. márc. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem CSAK a bikinivonalra gondolt, hanem a teljesre ;-)

Én is gyantáztani szoktam a kozmetikussal (lent is teljesen), de semmi gond, ha most a doki miatt ez kimarad. Nem fog vele foglalkozni. Amúgy is, ha eddig gyantáztattad, nehogy elkezdd borotválni!

2011. márc. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!