Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is hetente jár orvoshoz...

Más is hetente jár orvoshoz vagy más vizsgálatra 36 hetes kortól?

Figyelt kérdés
Mert nekem az van a terhesgondozási tervemben, hogy 36. hét után már csak a 38-39. héten és a 40. héten kell menni. Érdemes inkább minden hétre kérnem időpontot?
2010. dec. 27. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem hetene doki és NST van.
2010. dec. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az utolsó pár héten már hol ezért, hol azért, de minden héten mennem kellett. Az utolsó egy héten pedig már két naponta kellett (volna), de hála a jó égnek ezt megúsztam, mert a kisfiam az uccsó hét elején úgy döntött, hogy ő inkább kijön :)
2010. dec. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én már a 35. héttől mentem minden héten vizsgálatra és nst-re, 37. héttől még flowmetriát is csináltak. Aztán 40. héttől nst és kópia minden nap, 41.héten szültem.
2010. dec. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekünk a 36. héten lesz egy nagyobb vizsgálat (vérvétel, kenet, ilyesmik plusz nst). Akkor utána minden hétre kérek időpontot Nst-re. Orvoshoz is érdemes hetente elmenni?
2010. dec. 27. 14:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!