Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gáz ha szőrösen megyek az...

Gáz ha szőrösen megyek az orvoshoz vizsgálatra?

Figyelt kérdés
Holnap megyek ultrahangra, de a kozmetikusom lemondta a mai gyantáztatást. Leborotválni nem akarom, mert szúr utána és olyankor nehezebb is leszedni utána gyantával, na meg nem szép, mivel ki is pattogzok. Kb. fél centis szőr van rajta ez gáz?
2011. márc. 24. 15:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hol?

Lábad, hasad, nemi szerv?

2011. márc. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? A vizsgálat szempontjából mindegy, adokit meg marhára nem érdekli.
2011. márc. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 kisnita ***** válasza:
100%
Abszolút nem gáz. Én nem szőrteleníteném magam egy nőgyógyásznak. Másrészt őt úgy sem az érdekli, hogy szőrös e vagy sem, a vizsgálathoz semmi köze.
2011. márc. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
intim részre gondoltam persze, máshol nem vagyok szőrös :)
2011. márc. 24. 15:22
 5/13 anonim ***** válasza:
A legtöbb nőgyógyász nem is szereti, ha szőrtelenítenek a kismamák odalenn,mert a szőr épp véd a fertőzések ellen. Különben nem fogja nézni, hogy szőrös vagy vagy sem... nki az egyik női nemiszerv olyan, mint a másik, pont úgy néz rá, mint az asztalos egy darab fára.
2011. márc. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
El se tudod képzelni, hogy a nőgyógyászodat mennyire hidegen hagyja a szőrzeted.
2011. márc. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi. Csak itt sok olyat olvastam már, hogy mielőtt mennek vizsgálatra előtte szőrtelenítenek.
2011. márc. 24. 15:35
 8/13 anonim ***** válasza:

Dehogy gáz.

Én mindig úgy időzítem az intim szőrtelenítést, hogy mire megyek dokihoz nőjön ki a szőr picit. Nekem az lenne irtó kellemetlen, ha frissen, csupaszra borotváltan kellene mennem hozzá, nehogy azt higgye neki borotválom. :)

2011. márc. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy jártam :-))) A kozmetikusom lebetegedett és másnap kellett dokihoz mennem. Én sem nyúltam hozzá, a dokim abszolút nem foglalkozott vele. Szerintem te se nyúlj hozzá borotvával!
2011. márc. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én direkt mindig akkorra növesztettem picit amikor dokihoz kellett menni:) utána rohanás haza és borotvát neki:))apáé a csupasz, dokié a szőrös.
2011. márc. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!