Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor menjek 0. vizsgálatra...

Mikor menjek 0. vizsgálatra orvoshoz, hogy lássam (? ) /halljam a szíve dobogását?

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Utolsó mensitől számold a terhességet (28 napos ciklus esetén), kb 6-7.héten már érdemes elmenni. Előtte felesleges, ha nincs problémád.
2010. júl. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
5+2-es vagyok..:)
2010. júl. 15. 21:36
 3/7 anonim ***** válasza:
amikor meg kellett volna jönnie a mensidnek arra számolj két hetet..akkor leszel papír szerint hat hetes..valóságba még csak négy..de az utsó mensitől számolják..de gondolom ezt úgy is tudod..viszont a kis szívét a hatodik hét előtt nem látják csak a petezsákot meg ilyenek..:) én túl korán mentem és csak petezsákot látott mensi utáni héten..rá egy hétre már dobogott a szíve-.
2010. júl. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2010. jun 9. én volt meg utoljára, 22. volt péém 10000% ra mert mérem a hőmet.. 5. én kellett volna h megjöjjön mert rendszeresen 26 napos a ciklusom. :) hja és 2 db erős + os teszt:P:)
2010. júl. 15. 21:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Én az elsővel hét hetesen voltam dokinál,akkor már volt szívdobogás.

Most vagyok 5 hetes,szóval még várok két-három hetet a dokival!

Gratulálok a pocaklakóhoz.

2010. júl. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel, 7-8 hetesen érdemes menni. Én is 8 hetesen voltam, és 5+3 hetesen tudtam meg hogy terhes vagyok
2010. júl. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
oksi köszönöm a válazokat, neked is gratulálok sok bolsogságot könnyü szülést:)
2010. júl. 15. 22:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!