Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikerkismamák! Nektek is már...

Ikerkismamák! Nektek is már hamar nagy lett a hasatok? Én 18 hetes vagyok, és már kb.6 hónaposnak nézek ki, és érzem is magamat?

Figyelt kérdés
Kilóban is már híztam vagy 5 kilót, de centiben nagyon sokat nőtt a hasam. Már most 96 átmérőjű......hogy fogom így kihúzni a 38.hétig??????
2011. márc. 15. 10:20
1 2
 11/13 Babazsák válasza:
Szia!ennek örülök hogy minden oké!AFP eredményt 8-án csinálták és a doki kapja meg az eredményt!azt mondta ha gond lesz majd hív!(hál istennek nem hívott)én is 28-án megyek dokihoz, genetikára!már szeretném látni őket!képzeld tegnap óta időközönként olyan mintha rugdosnának!(lehet hogy csak behaluzon)de baromi jó érzés!szegény páromat kikészítem!
2011. márc. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Képzeld én meg olyan csiklandozást érzek....Te BP-i vagy?

Mert én az ÁEK-ben fogok szülni. Te hol fogsz? Neked nő már pocakod rendesen? Képzeld tegnap a rendelőben megkérdezte e gy néni tőlem, hogy most már bármelyik szülök nem? :)

Mondtam neki,hogy hát remélem nem.....

2011. márc. 19. 14:18
 13/13 Babazsák válasza:
Szia!igen Bp-i vagyok!Én a Jánosba fogok szülni!hát nő rendesen! párom az csak nézi nézi és megszólal hogy már megint nőtt?hát remélem sokáig bent maradnak!
2011. márc. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!