Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikerkismamák! Nektek is már...

Ikerkismamák! Nektek is már hamar nagy lett a hasatok? Én 18 hetes vagyok, és már kb.6 hónaposnak nézek ki, és érzem is magamat?

Figyelt kérdés
Kilóban is már híztam vagy 5 kilót, de centiben nagyon sokat nőtt a hasam. Már most 96 átmérőjű......hogy fogom így kihúzni a 38.hétig??????
2011. márc. 15. 10:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy nem a kérdésedre válaszolok, de megkérdezhetem, hogy mikortól kezdett el nőni a hasad? Én még csak 7 hetes iker kismama vagyok és szeretném tudni, hogy mire számítsak :) Köszi
2011. márc. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Babazsák válasza:

szia!én 17+5napos ikres vagyok!kb. 3-3,5kg híztam!nekem 87 átmérőjű (178cm magas,60kg vagyok)12 héten vettem igazán észre és mint ha folyamatosan lufit fújnának bennem (ez az előző hozzászólónak is üzizem)

ügyik vagyunk kibirjuk!kitartás!

jó egészséget és szülést kivánok

2011. márc. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nekem nagyon hamar elkezdett nőni hasam. Amúgy én 162 cm magas vagyok és 65kilóról indultam, és kb. 72 centiről indultam. De nekem az utolsó egy hét alatt nőtt 10 centit a hasam. Már most zavar a hirtelen növekedés, meg kell még szoknom. Hát alvással már most gondok vannak....

Amúgy nekem fiaim lesznek. Neked milyen nemüek lesznek? persze itt nem a 7 hetes kismamára gondolok. Kitartás mindenkinek! (ezzel magamat vígasztalom)

2011. márc. 15. 19:12
 4/13 anonim ***** válasza:

64 kg-ról kezdtem a terhességemet 160 cm vagyok. Nekem is hamar nőtt a hasam, igaz második terhességem volt. 21 hetesen 92 cm volt a hasam, a végén 106 cm, de felül hatalmas pukli volt, ott volt a B baba. :-)

Egyébként 20 hétig híztam én is 4 kg-ot, aztán kicsit leállt a hízásom, 13 kg lett a vége. 35+5 hétre születtek a fiúk 2 és 2,5 kg-mal.

2011. márc. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Babazsák válasza:
szia!az egyiket"én" mondom tuti fiunak!de a másikra is az mondják de nem biztos mert kicsit szégyenlős a drágám!(remélem 28-án minden kiderül)az a baj hogy a lány nevekkel nincs gondunk de ha fiú lesz mind a 2 gondban vagyunk!nektek megvannak már a nevek?
2011. márc. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Szia!nekünk Bence, és Tomi lesz. Hát ha lány lett volna legalább az egyik, nekünk sem lett volna gondunk. Nekem van már egy fiam. Neked?
2011. márc. 17. 16:07
 7/13 Babazsák válasza:
szia!hát a Bencét én is szeretném de a párom "még gondolkodik"!hát az a helyzet hogy tavaly szeptemberben elveszítettünk 1-et (és gyorsba) 2,5hónapra rá 2 lett!dokik kérdezték van e a családban vagy beültetés és mondtam hogy ha a "tisztitás" közben nem ültettek be akkor nem!tényleg akartam kérdezni érzed már őket?
2011. márc. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Sajnos még nem annyira érzem őket :(

De ma megyek dokihoz, mert a múlhéten kedden voltam amniocenétzisen, és azért izgulok,hogy mi a helyzet a uh-on.

AMúgy képzeld azért kellett mennem, mert az egyik babának a tarkóredőjét 1,7, re a másikét 2,8-ra mérték. És mivel semmilyen vérvizsgálat nem mérvadó ikreseknél, ezért ajánlották nekem.....

Te érzed már a babákat?

2011. márc. 18. 10:32
 9/13 Babazsák válasza:

volt egyszer kétszer valami de(lehet hogy a belek voltak) nem tudom igazán mit kéne éreznem :-(

már nagyon kiváncsi vagyok milyen érzés!(pláne 2)

mit mondott a doki minden oké?uh?

2011. márc. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Uh-ot nem tudott nézni, viszont ilyen doppler vizsgálattal, ami csak a szívhangot jelezte ki, azzal megvizsgált, és mind a kettő rendben van.. hála Istennek.

Én 28án megyek genetikai uh-ra. Te már voltál? Neked az AFP-d milyen volt? Nekem csak kedden lesz meg.

2011. márc. 19. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!