Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülésre milyen, meg mennyi...

Szülésre milyen, meg mennyi eldobható bugyit vegyek? És magas derekú legyen? Vigyek pamut bugyit is? Ha igen akkor milyet.

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Én vettem 1 csomag Jessa-t a DM-ben, de nem bírtam rászánni magam, hogy felvegyem, szerintem elég gáz. Végül vittem régi pamutbugyit, persze nem volt rongyos, csak már nem sajnáltam, ha úgy alakul kidobom - gondoltam, de csak egyet kellett aztán hajítani, ami közvetlen a szülés után volt rajtam.
2011. márc. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Orchidea001 ***** válasza:

Eldobható bugyit vegyél a gyógyszertárban és tenna ladyt.

Én örültem hogy nem kell vele foglalkozni kidobták és kész!

A pamut bugyit csak pár nap múlva használtam , ja és nagyon jól tartja azt a nagy betétet.

2011. márc. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én egy csomag eldobhatós bugyit, (azt hiszem 5db van benne) és egy csomag Tena bugyit vittem.(2db) A tena hálós, kimosható,és gyorsan szárad.
2011. márc. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én a kínaiban vettem pár francia szabású sima pamut bugyit. 200 Ft volt darabja, úgy voltam vele, hogy max. kidobom. De aztán kimostam, és kijött belőle minden.
2011. márc. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Elso szulesre eldobhato bugyit vettem, olyat, amilyet drogeriakban is arulnak, de nekem nagyon nem jott be. Egy darabot vettem fel, de borzasztoan kenyelmetlen volt. Vettem par olcso pamut mamabugyim, azt hordtam, direkt feheret vettem, ha pecsetes lett, akkor siman kihipoztam, nem erdekelt, hogy roncsolja az anyagot, mert utana ugyis ment a kukaba, alapban tangat hordok.


A masodik szulesre vettem ke tena halos bugyit, tobbet nem, mert ki akartam probalni. Az viszont nagyon jo volt, mindegy, hogy mekkora, de egyaltalan nem volt kenyelmetlen, mert felvette a test formajat, a betetet is nagyon jol megtartotta, magas volt a dereka, igy kulon tetszett, hogy a hasamat is tartja valamennyire. Es a nadragon sem latszott at, hogy nagy bugyi van rajtam, mert vekony volt az anyaga. Raadasul nagyon konnyu volt kimosni, a korhazban is kb 2 perc alatt ki tudtam mosni kezzel, szappannal es nagyon hamar megszaradt.

Mondjuk tobbet en ebbol nem vettem, ugy terveztem, hogy akkor hozatok a ferjemmel, ha valoban kenyelmes lesz, de a szules utan egeszsegugyi kaparasra is szukseg volt, igy a verzesem kb 2 napig volt eros. A korhazbol hazamenetelkor mar csak tisztasagi betetre volt szuksegem, ugyhogy onnantol kezdve a sajat bugyimat hordtam.


Osszessegeben en ezt a tena bugyit ajanlom, ez volt azokhoz az oriasi betetekhez a legkenyelmesebb es a legpraktikusab. 2 van egy csomagban es ugy remlik, hogy 700 forint korul volt a ketto, szerintem vegyel ket csomagot, eleg lesz.

2011. márc. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A tena bugyit azt hol lehet kapni?
2011. márc. 10. 09:22
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem fölösleges eldobhatót venni én is ezt tettem de legközelebb veszek pár pamutbugyit a kínaiban, ami elég rugalmas. Az eldobhatónál nagyon el kell találni a méretet is, mert szerintem nem elég rugalmas, nekem nagy lett és alig tartotta a betétet. A pamutbugyi rugalmasabb is, és meg tudod ítélni ránézésre hogy jó lesz-e. Árban meg ugyan ott tartasz, én az eldobhatót 5db-ot 1000 ft-ért vettem, a kínaiban 20-ért kapok egész jó bugyikat, és az is lehet hogy eldobni sem kell ha nem lesz balesetes.

Minden napra MINIMUM egyet számolj, szerintem 7 db kelleni fog.

2011. márc. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
En gyogyszertarban vettem, tobb meret van. En S vagyok alapban, M-eset vettem es jo volt.
2011. márc. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, bocs 200-ért nem 20 forintért természetesen :)
2011. márc. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem is tena hálós bugyim volt, 2 db, tökéletesen elég volt, én papírvattába csomagolt vattát használtam, nagyon kényelmes, a tena hálós bugyi jól tartott, szellőzött is, hamar száradt és nem szorított sehol, nem vágott be.Törökülésben tudtam másnap ülni, pedig volt vagy 5 varratom, amiből valahogy 6 lett,mire varratot szedtek :) Nekem bevált, most is azt fogok vinni. (9 hós baba és 15 hetes kismama)
2011. márc. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!