Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21. hetes terhesen már minden...

21. hetes terhesen már minden nap kéne éreznem a baba mozgását?

Figyelt kérdés
Én eddig csak párszor éreztem múlt héten, de napok óta nem érzem, nagyon aggódom!
2011. márc. 7. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
21 hetes vagyok én is és annyit érzek, hogy csikiznek belülről. Ami állítólag tök jó, de mást/többet is kéne éreznem. Nos, én semmit se érzek, és ezt is csak néha.
2011. márc. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is ezen parázok, nagyon belustult az utóbbi pár napban. Előtte szép nagyokat rúgott, most néha érzem csak és kisebb mozgások vannak.
2011. márc. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Mióta érzed a mozgását a babádnak? Én 16 hetesen éreztem először, de csak a 21. héttől éreztem minden nap. Ha nagyon aggódsz, akkor menj el orvoshoz. Egyébként, én azt tapasztaltam, hogy amikor hideg front van, akkor az én babóm is alig-alig jelentkezik be, és mivel most hideg front van, lehet hogy a tietek is azért mozog kevesebbet. 27+4 Hkm
2011. márc. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt,hogy 4-5 napig se mozgott,mindenki halálra aggódta magát,közbe meg csak egy nagyon nyugodt kislányt kaptam.(ha aggódok se lett volna jobb,mit tud csinálni az orvostudomány,ha baj is lett volna,21 hetesen?)

Ne aggódj,csak nyugodt babád lesz!:-)

2011. márc. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem azt mondta a doki hogy már hamarabb is jó ha minden nap érzem ,de ez igazából a 24. héttől számít fontosnak. Akkor viszont már tényleg figyelni kell hogy minden nap érezd a mozgását.
2011. márc. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Mellső fali a méhlepényem és vastag a hasfalam is, eddig erre fogták, hogy miért nem érzem. A 20. héten éreztem először, 1 hete, aztán azóta nem nagyon... :( Jövő hét szerdán megyek orvoshoz, addig remélem megnyugszom, vagy ő megnyugtat. De ma reggel talán megint éreztem, de nem vagyok benne biztos.
2011. márc. 8. 08:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!