Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetesen 4,5kg hízás soknak...

19 hetesen 4,5kg hízás soknak számít túlsúlyosan?

Figyelt kérdés
Ti mennyit híztatok?
2011. márc. 2. 22:21
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Hát nálam a következőképp működött (én vagyok a hízékony;) ).

Az elsőnél ugye a 20.ig 4 kiló, majd onnantól hetente 1! Nem ettem csokit, nem ittam üdítőt, vacsira csak teljes kiörlésű cuccot. Ugyanúgy híztam egy kilót. Akkor mondtam magamnak, hogy akkor b...nak meg a kilók. :)

Szóval küzdöttem. Nálunk sajna mindenki ennyit, vagy többet hízott (persze csak én vagyok alapból is duci), sok volt a víz is, konkrétan nem volt olyan papucs, ami ráment volna a lábamra, hiába volt 2-3 számmal nagyobb.


Miután nem szoptattam, nekikezdtem a 90 napos diétának, 3,5 hónap 18 kiló, igaz, minden gyüminapot lénap követte. Utána 2 kiló jött vissza, de ez gondolom természetes, mert hogy akkor volt bennem kaja, míg gyümi, emg lénap után ugye már semmi. Meg hogy tuti legyen az emésztésem, szűzteával segítettem rá. Majd rá félévvel megcsináltam még egy 10 napos léböjt kúrát, ami alatt fogytam 3-4 kilót, vagy 5ö5, nem is tudom, de az egy hét alatt visszajött, de nem is az volt a cél. (a fejfájásom elmúlt tőle elég sok időre, gondolom kimentek a méreganyagok)


Hát nem könnyű. Szóval hiába mondják sokan, nem baj, most terhes vagy, nem az a fontos. Na persze, csak próbáljanak meg ők plussz 20 kilóval felmenni a negyedikre... Aztán meg hónapokig csak csorgónyállal nézni, ahogy a család eszik. Nem túl jó. Nálunk mondjuk inkább az ellenkezője van a családnál, mindig emlékeztetnek rá, hogy gombóc vagyok. Ki kedvesebben, ki nem. Anyós pl: borzasztóan kövér vagy. Majd nem éri, mért esik rosszul, hiszen szerinte ez nem bántás... S: Na mindegy, ez egy más téma. De a lényeg, hogy minden feleslegesen feljövő kiló ellen küzdj, mert szar leadni... Viszont sokszor akkor is feljön, ha küzdesz. :S Ez a mi formánk...

2011. márc. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Én is fogyóztam terhességem előtt a 90napos diétával de nem sokáig csinálhattam,hisz 1hónap után teherbe estem.Szerintem nagyon jó az a diéta nekem nagyon bevált.Én sem eszem sokat,sőt a párom most hogy terhes vagyok többet eszik mint én:)Fú ha nekem szólna be anyósom h kövér vagyok....Nagyon nem bírom a kritikát:(Párod mit szólt hozzá?
2011. márc. 4. 17:17
 23/24 anonim ***** válasza:
Hát összességében mellettem van. Ami annyit jelent, hogy szidhatom őket (ja, mert anyósnak anyja is van, tuti főnyeremény :) ), dühönghetek neki. De alapvetőleg fél tőle (amit nem csodálok...), így személyesen az ilyesmikre nem szól semmit ott. De mondjuk ez a borzasztóan kövér vagy szöveg egy lightosabb verzió... Volt már ennél cifrább is, majd csodálkoztak, hogy nem megyek szívesen, megsértődtek, hogy anyák napján nem adok puszit, meg ilyenek. Hát ha tudnád micsoda balhék voltak, örüljenek, hogy nem köptem anyák napján. Pedig nem vagyok egy haragos típus, de... És ezt most ne úgy képzeld egy, hogy putris digók vagyunk... :) Anyós is diplomás tanár... no comment. Az észt nem osztják együtt a diplomával :D
2011. márc. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Hát igen.Valahogy törvényszerű,hogy az ember lánya ne érezze magát túl jól az anyósával.Én más neheztelek rá,konkrétan ezért:kiderült ugye hogy lesz baba párom elmondta az örömhírt mire úgy reagált,hogy kitől van....NO COMMMENT!!:)
2011. márc. 5. 02:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!