Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetesen 4,5kg hízás soknak...

19 hetesen 4,5kg hízás soknak számít túlsúlyosan?

Figyelt kérdés
Ti mennyit híztatok?
2011. márc. 2. 22:21
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

119 kilósan kezdtem a terhességemet. 27. hétben vagyunk, egy kilót fogytam eddig, és azt tartom (nem voltam hányós meg ilyenek). Ha magamból indulok ki, és hasonló súllyal kezdtél, akkor szerintem sok.


Ha kisebb súllyal kezdted, akkor akár még megfelelő is lehet. :-)


De szerintem ha te nem érzed rosszul magad emiatt, nem megterhelő a dolog, akkor ne foglalkozz vele.

2011. márc. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
88kilósan kezdtem most vagyok 19 hetesen 92,5kg
2011. márc. 3. 09:17
 13/24 anonim ***** válasza:
túlsúlyosan szerintem picit igen :( de hát most mit tudsz tenni? nem drasztikus diétát folytathatsz, de éheztetni úgyse éheztetheted magad. figyelj oda a nasikra, a cukros üdítőkre, hátha máris jobb lesz.
2011. márc. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Sok. Védőnő szerint a 23. hétig 3-4 kilónál többet nem szabad hízni. Én 1-2 kiló plussznál tartok 19 hetesen, de gebe voltam eredetileg.
2011. márc. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Szia én 164 cm és 77 kgval kezdem most januárban 17-én a terhességet, 6 hetes vagyok és már 80kg,nagyon szeretek enni ez miatt nem kicsit félek h mi lesz a végén, de próbálom magam néha türtőztetni, nagyon nehéz.Iktatom az étrendembe a sok gyümölcsöt, meg a 6 utáni nem evést.
2011. márc. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Hát nekem sikerült addig vagy 8at felszedni...
2011. márc. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló!Mennyit szedtél fel összesen?
2011. márc. 3. 12:23
 18/24 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:


Hát nincsenek jó híreim ez ügyben. :) Mindig mondják, hogy a túlsúlyosok általában nem híznak annyit, meg hogy a szoptatás fogyaszt. Na, hát ez nálam nem jött be. Az első terhességemnél 4 kilót híztam a 20. hétig, és kb 24 lett a vége... :S

MOst a 23. hétnél tartok. A 20.ik jött fel 9 kiló, azóta fél-egy, de nem azért mert magától megállt a fogyás, hanem mert délután csak gyümi van, este meg már nincs kenyér, csak felvágott, tojás, tej, kefír, meg ilyenek. Lehet hogy ez másnál természetes, nálam nem... :) A csokikat számíűztem, helyette néha norbis rudi, vagy puding, és mégis híztam... :S

2011. márc. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló!Szerintem,ha valaki hízékony alkat az terhesen is hízni fog esetleg többet is az "előírtnál".Ez alkati kérdés.A legfontosabb az,hogy a baba egészséges legyen.Neked hogy sikerült leadnod a kilókat szülés után?
2011. márc. 4. 08:32
 20/24 anonim ***** válasza:

Szia.

Azért az nem teljesen így van. Ha valaki hízékony,attól terhesen sem kell 20kilókat híznia. Minden csak egy pici odafigyelés kérdése. Ilyenkor nem két ember helyett eszünk. Én is túlsúlyos vagyok,170cm és 82kg,pont az a fajta akinek még a víz is megárt. Mikor terhes voltam 9kilót híztam összesen.

2011. márc. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!