Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetesen 4,5kg hízás soknak...

19 hetesen 4,5kg hízás soknak számít túlsúlyosan?

Figyelt kérdés
Ti mennyit híztatok?
2011. márc. 2. 22:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Én kb a 28-30.hétig híztam ennyit,összesen 9kgot. 89kgmal kezdtem.
2011. márc. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Ha havi 1 kilót számolunk, akkor nem. Én is 19 hetes vagyok, jelenleg fél kilóval vagyok kevesebb, mint amennyivel teherbe estem (émelygés miatt alig ettem valamit, 3.5 kilót fogytam).
2011. márc. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Én +5 kg-nál tartottam a 19. héten. Megintett érte a dokim, de nem nagyon érdekelt. Most a terhesség végén tartok és 14kg van rajtam. A 3. trimesztereben kb. 3 kg jött fel.
2011. márc. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: én nem kezdtem túlsúlyosként, sőt...
2011. márc. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Én 79 kg-osan estem teherbe, arányosan elosztva híztam (mármint hogy kb havi 1 kg), 90 kg-osan szültem.

Szerintem nem sok, 12 kg-ot ne haladja meg az össz, az a lényeg, legalábbis nekem azt mondták.

2011. márc. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Én 105 kilóval estem teherbe (180cm vagyok,inkább nagymedve,mint dagi...),és most 38 hetesen vagyok 115 kiló.Szóval 10kiló eddig,azt mondták ez tökéletes,valószínű zsírra nem híztam semmit...

Olyan 30 hetes koromtól jött fel 7kiló ebből a 10-ből!

Másfél hónapja nem változott a súlyom.Remélem az elkövetkezendő kéthétben sem fog feljönni semmi!

Minden jót.

Üdv.

38 hkm

2011. márc. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Nem túl sok, de csak akkor, ha továbbra is ilyen ütemben hízol. Én a 20. hétig semmit nem híztam, a végére is csak 9,5 kilót, de az már 4,5 hónap alatt átlag havi 2 kiló. Szerintem figyelj oda, hogy továbbra se szaladjon el veled a ló.
2011. márc. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Én 164 cm vagyok és 73 kg-val estem teherbe (naná, hogy a terhesség előtt szedtem fel 3-4 kg-ot).


Most vagyok a 20.hétben és 78 kg vagyok. A védőnő azt mondta épp tegnap, hogy jó ez még, de azért válogassam meg, hogy mit eszek. Az orvos meg azt mondta, hogy örülne, ha 10-12 kg-nál nem lenne több a vége.


Az első babámnál 70 kg-val kezdtem és a 20.héten 76 kg voltam, majd 85 kg-val szültem. 8 hónap alatt a szoptatással lement 20 kg! (Igaz nekem nagy babám volt 4 kg feletti).


Én szeretek enni, amit megkívánok, nem sok mindent vonok meg magamtól, inkább a mennyiségekre figyelek oda, meg hogy este 6 után már nem eszek semmit.

2011. márc. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

177 cm vagyok 75 kilóval kezdtem, most vagyok 18 hetes 76 kiló.

Ő harmadik babám, az első kettőnél magasabb súlyról indultam pár kilóval de ilyenkorra már plusz 4nél tartottam, összességében mindkettő terhesség végére 14 kilót híztam, de a végén jött fel vagy 3 az teljesen víz volt a nagyrésze a súlynak le is ment mire hazajöttünk a kórházból (ezért gondolom hogy nem zsír lehetett).

De hozzátenném hogy most nagyon odafigyelek mit eszek, szóval semmi nasi, sok zöldség, gyümölcs főzelék féle, mindenből a zsírszegényt választom, nem teszek cukrot semmibe, szóval odafigyelek.

2011. márc. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
82 kilóval kezdtem, félidőig nem híztam semmit.Na de aztán!! 30. hétig heti egy kilót:-) Az sem jobb, hidd el. Inkább arányosan! Mostantól már az is számít, hogy a túlsúlyból mennyi a víz. Nekem a szüléssel lement 13 kiló, abból a baba plusz tartozékok 6 kiló, a többi tuti víz volt. Ne aggódj ezen, élvezd a kismamaságot!!!
2011. márc. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!