Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vállalnátok gyereket 39 évesen?

Vállalnátok gyereket 39 évesen?

Figyelt kérdés
Ti vállalnátok babát (második lenne) 39 évesen? Vágyunk nagyon kistesóra, de nem tudom, hogy bele merjek-e vágni?
2011. márc. 1. 22:22
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Csatlakoznék az előttem íróhoz. Én is szültem 26 éves és most 40 évesen. Csak nálunk ugyanattól az Apától. Soha életemben nem voltam ilyen boldog, mint most. Sokkal több türelmem van a Babámhoz, mint fiatalon. A terhességem is és a szülésem is sokkal könnyebb volt. Én is a tervezettségnek és tudatosságnak tulajdonítom ezt. Épp tegnap mondtam a férjemnek, hogy olyan klassz így négyen, hogy akár bevállalnék még egy tesót. Ha meg túl idősek leszünk szülőire járni, bratyó szívesen el fog menni. Már most is úgy imádja a hugit, hogy élmény nézni. Szóval, én mindenkit bíztatnék a késői gyermek vállalásra, ha annak testi, lelki, anyagi akadálya nincs.
2011. márc. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Ha mindketten ezt akarjátok, és a nagy gyerek is, akkor hajrá! De minél előbb.
2011. márc. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

Hú, hát ezt nem gondoltam volna, hogy ennyi válasz érkezik. A lányom most lesz 2 éves, teljesen egészséges vagyok, az első terhességgel 37 évesen semmi gondom nem volt. Jó egzisztenciám van, tehát nem gond, ha 60 évesen támogatnom kell a gyerkemet, mert fogom tudni, és igen, azt hiszem könnyeb is meg nehezebb is így "öregen" a kisbaba.Nehezebb, mert leél az ember 37 évet gyerek nélkül, viszont sokkal érettebb amikor megszületik. A lányom 4 hónaposan ült, és 8 hónaposan beszélt, csak vele foglalkoztam otthon, csak Ő volt számomra a fontos.

Szóval, összegezve, belevágunk mielőbb!!

Köszönöm a válaszokat, erőt merítettem belőle!!!

2011. márc. 2. 15:55
 34/37 anonim ***** válasza:
szívből kívánom, hogy sikerüljön:D! Sok szerencsét és örömöt a majdani babához és a meglévőhöz is!!!
2011. márc. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
10:44 vagyok, azt hittem idősebb a "nagy" :)
2011. márc. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Terméeszetesen!!! Manapság már az első kisbabát átlag 30 felett vállalják, annyira kitolódott az anyaság vállalása, hogy így 39-40 évesen tök normális, ha babásodni akarsz!!!

Kívánom, hogy mielőbb sikerüljön nektek, és sok boldogságot!

2011. márc. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Én 36 évesen szültem az elsőt, most lesz 3 hónapos. Ha sikerül 1-2 éven belül jöhet a kistesó. Az első házasságom tönkrement, ott nem is akartam babát. Most megtaláltam életem párját, Neki akár 10-et is szülnék.
2011. márc. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!