Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vállalnátok gyereket 39 évesen?

Vállalnátok gyereket 39 évesen?

Figyelt kérdés
Ti vállalnátok babát (második lenne) 39 évesen? Vágyunk nagyon kistesóra, de nem tudom, hogy bele merjek-e vágni?
2011. márc. 1. 22:22
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
Anyukám 37 évesen szült engem harmadik gyereknek, most 26 éves vagyok és nem érzem hogy bármiben hiányt szenvedtem volna. Anyukám tökéletes nagymama a gyermekeimnek
2011. márc. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől függ...

pl. Hány éves a nagyobbik??

Milyen az egészségi állapotod??

Én vállalnám,nagymamám 38 évesen szülte anyukám és az ikertesóját, engem anyu 34 évesen szült.

2011. márc. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
Én nem értem, ez miért lenne gond...és ha 60 leszek, mikor Ő 20?
2011. márc. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem igazán ezt a 60-20-as felállást. Az anyám 70 éves (15-öt minimum letagadhatna), én pedig 38 vagyok, és anyu a mai napig dolgozik, aktív, úszni jár, és többet van az unokáival lassan, mint én :)) És ha rászorulnánk, még támogatni is tudna.. Tényleg nem értem.


Sok 40-50 éves szülő nem tudja támogatni a gyerekét, és vannak 60-asok, akik meg igen. Ez egy akkora baromság szerintem...

2011. márc. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Anyukam 38 evesen szulte a hugomat (masnap lett 39)

Veletlen becsuszott baba es ugy volt, hogy el is vetetik, de hala a jo egnek lebeszeltem oket rola.

Szuleim mar nincsenek egyutt (apukam uj kapcsolatabol szuletett egy kisocsem aki 1 evvel fiatalabb a lanyomnal, ugy, hogy 25 evesen szultem) a noverem is elkoltozott, igy anyukam nem maradt egyedul.Van kivel foglalkozni van kit szeretgetnie.Anyukamnak nem az lesz a dolga, hogy elinditsa az eletbe a hugomat, csak az, hogy szepre jora tanitsa.Az anyagi reszet a noveremmel elinteztuk, igy erre nem lesz gondja.

Mivel 7 evvel ezelottig minta csaladnak gondoltam magunkat, igy en is szulnek 38-40 evesen, hisz szamomra ez termeszetes volt, hogy van egy 14 evvel fiatalabb hugom (mara van egy majd 27 evvel fiatalabb ocsem is...na ez mar kicsit erdekes viszont).

2011. márc. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó előtti!


Azért nem az az általános hogy a 60-70 évesek olyan nagyon fiatalosak, és jól tartják magukat. Mi van ha nem úgy alakul?

2011. márc. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
Utolsó, ne haragudj, de aki 60-70 éves, annak már általában felnőttkorú a gyereke. Aki tud, vagy megtanul magáról gondoskodni.
2011. márc. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
0%
Szerinted egy 20 évesnek aki mondjuk tanul, nincs szüksége támogatásra? Nyilván minden megoldható ha kell, de alapesetben jó ha ilyenkor a szülő még mellette áll. Akárki akármit mond, ez nem megy úgy 60 évesen mint 50 évesen. A saját szüleimen is látom, pedig imádom őket és ők is minket. Ez önáltatás, és önző dolog, hogy mivel kitolódott a gyerekvállalás ideje, meggyőzzük magunkat, hogy ez így haj-de milyen jó. Nem természetes dolog 40 évesen gyereket vállalni, főleg nem elsőt. Mindezek ellenére természetesen megértem azt aki szeretne és bevállalja, de nem ez az ideális eset.
2011. márc. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
45%
Azt nem mondtam, hogy ideális. De nehogy már megkövezzünk valakit, akinek csak 40 körül jön el az "ideje". Fehér Annát akár már rögtön lőjük is fejbe!
2011. márc. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
Arról nem beszélve, hogy ideális esetben van annak a gyereknek apja is meg anyja is. 20 évesen a tanulmányai mellé már nyugodtan "hozzádolgozhat", ahogy én is tettem 18 éves koromtól. Pedig fiatalok voltak a szüleim, mikor én 18 lettem.
2011. márc. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!