Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel lehet a leghatékonyabban...

Mivel lehet a leghatékonyabban eltakarni a pocit?

Figyelt kérdés
Ugyanis 15 hetes vagyok, és már szépen kerekedik, többen észrevették. De édesapám nem akarja az unokát, nagyon rossz a kapcsolatunk. Mivel még egy hónapig "nála" lakunk (ő lakik nálam inkább, de ebbe ne menjünk bele), vagyis vele lakunk, ezért el szeretném takarni. A minap észrevettem, hogy a pocim nézi, nagyon csúnyán nézte. Az én lelkemnek is jobb, ha nem látja.
2011. febr. 21. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Te jó ég..szeritem ne takargasd..milyen apa az ilyen
2011. febr. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Olyan felsőkkel amik mell alatt megvannak húzva és alatta jóval bővebbek.

Sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy :(

2011. febr. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát ilyen, nem én vagyok a kedvenc lánya. Na bumm. Én már ezt réges-rég elfogadtam. De most inkább az a kérdés, hogy mikeket hordjak, hogy ne legyen feltűnő? Amíg egy fedél alatt lakok vele, próbálok elkerülni minden konfliktust, már csak a baba miatt is. De ez maximum egy hónap.
2011. febr. 21. 17:15
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én már elfogadtam a helyzetemet.
2011. febr. 21. 17:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is ilyen mell alatt húzott felsőket,meg bő pulcsit,az is sokat eltakar.

Kitartást!

2011. febr. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a mell alatt húzott sokkal jobban kiemeli a pocit. Inkább csak sima bővebb felsőt vegyél fel. Ha ilyen bővebb felsőt vettem fel észre sem vették sokáig, hogy terhes vagyok. Amikor meg a mell alatt húzottat vettem fel, mindenki egyből gratulált.
2011. febr. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!