Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan és mivel tudom levinni...

Hogyan és mivel tudom levinni leggyorsabban és leghatékonyabban 10 hónapos kislányom lázát?

Figyelt kérdés
Melyik a legjobb fülhőmérők jók és megbízhatóak egyáltalán?
2009. jún. 10. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Ezt en inkabb orvosra biznam, dontse el o mennyire fontos es surgos levinni a lazt. A laz ugyanis termeszetes reakcioja a testnek betegsegek ellen, megemelkedik a test homerseklete, hogy elpusztuljanak a bacik, virusok.
2009. jún. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én fürdetéssel (lassan hűtöm a vizet) próbálkozom először, általában beválik. A lázkúpok sem rosszak, szinte bármelyik használható... De ha nincs a picinek magas láza (38-ig) akkor nem is muszáj nagyon levinni, hacsak nem érzi magát nagyon rosszul tőle a manó. Ahogy előttem is írták, a láz segít leküzdeni a betegséget.
2009. jún. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kúp + hűtőfürdő. Babáknál testmeleg vizbe rakni őket és hagyni kell kihűlni. Nem kellemes, de nagyon hatásos. Ha nagyon magas a láz, akkor menj ügyeletre, mert szurit adnak. Azért mérd meg normállal is popsiban! /-0.5/
2009. jún. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

39 fok most!

Voltunk már dokinál megbeszéltünk mindent csak érdeklődök hogy ti hogy szoktátok.

2009. jún. 10. 21:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!