Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fogzáskori babanyál hagyta...

Fogzáskori babanyál hagyta foltokat hogyan lehet leghatékonyabban tisztítani, mivel?

Figyelt kérdés

Másfél éves csemetém mióta jön a foga (már a legelső óta) nagyon nyáladzik (szinte folyik folyamatosan a nyála,napi 8-10 előke a minimum,s ez csak a nyál miatt), és a foltokat,amit ez hagy az előkéken,bodykon nem sikerül kitisztítanom,barna foltok maradnak,pedig számtalan folttisztítót kipróbáltam már.

Van valakinek tapasztalata,jól bevált szere,módszere erre???


2011. júl. 8. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Színesre Vanish, fehérre Domestos
2011. júl. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem pont a vanishtől lettek barna foltosak a ruhák, ahol volt pl. egy maszatfolt, az mosás után szép barna lett... nekem most a törölközőjén vannak ilyen nyomok, pedig már nem vanishezek, úgyhogy várom én is a tippeket:)
2011. júl. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy használtad a Vanisht? Én mosás elött rakok a foltra, átdörzsölöm és úgy mosom ki, akkor biztos hogy kiszedi a foltot. És a folyékony, nem a szappan mert az tényleg semmit nem ér!
2011. júl. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Volt, hogy a foltra tettem és volt, hogy a mosószerhez adtam. Ja, és a folyékony volt.:)
2011. júl. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!