Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet a leghatékonyabba...

Hogyan lehet a leghatékonyabban kiszivni a baba orrát porszivos orszivóval?

Figyelt kérdés
Milyen sűrűn lehet egy nap és alkalmanként mennyi ideig? Ha tul sokáig eröltetem sérülhet az orr nyálkahártyája? Az a baj hogy nagyon nehezen jön ki neki a cucc és akár meddig szivom mindig hallom még utánna hogy szörcsög!
2011. jan. 22. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Használj Stérimar vagy bármilyen másik fajta orrsprayt vagy orrcseppet, ami fellazítja a váladékot, utána könnyebben kijön, és rendesebben ki lehet szívni. Azt is megpróbálhatod, hogy az egyik orrlyukát befogod, miközben a másikból szívod, így kicsit felerősíted a porszívó erejét.
2011. jan. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Sterimar baby-t használunk mi is orrszívás előtt. Épp azért, amit Te is írtál, hogy nem volt elég hatékony a orrszívás az orrspray nélkül.

Én személy szerint nem merném befogni a másik orrlyukát. Egyrészt azért, hogy tényleg nehogy sérüljön a nyálkahártya, másrészt azért, mert már így is akkora kínzás az orrszívás. Úgy aztán tényleg azt érezné, hogy mindjárt megfullad. (Szegénykém másfél éves.)


Egyébként én a délutáni és esti elalvás előtt szívtam. Tehát napi 2-szer. Ha nagyon durva volt, akkor többször is, ha hallottam, hogy nem kap levegőt. Napi kb. 4-szer. Max. 5-ször. Pl. alvás utáni felkeléskor is. De ha éjjel hallottam, hogy nem kap levegőt, akkor is kiszívtam. Még ha fel is kellett keltenem miatta - nehogy az arcüregére menjen. Hamar visszaaludt. Szinte azonnal.


Jobbulást!

2011. jan. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is sterimart használok.Befújom az orrába,várok pár másodpercet,és könnyebben jön a cucc.ettől függetlenül van,hogy utána szörcsög.én annyiszor szívom,amennyiszer kell,van,hogy egy nap 15-ször is.inkább,mint hogy ne kapjon levegőt.
2011. jan. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!