Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik olyan, ha a magzat...

Létezik olyan, ha a magzat elhalt, akkor a CRL mérete egy hét alatt több, mint felére csökken?

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 09:24
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:
annyi tünetem volt,h feszült a mellem, de az most is. Azon kivül semmi...
2011. febr. 2. 11:15
 22/46 A kérdező kommentje:
Persze megirom.
2011. febr. 2. 11:17
 23/46 anonim ***** válasza:
ja és ezt az orvost meg jelensd fel.üDV ANDI
2011. febr. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
szia szerintem a mérésekkel vannak gond nem jól csinálták valamit elnézett 2 röhögés között az én babám 8hetesen 14mm es volt.
2011. febr. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 Nigra ***** válasza:
49%

ANDI: a baba elhalása nem csak vetéléssel járhat. Van a szokványos ami görccsel, vérzéssel és ugye a magzat távozásával jár (minél idősebb a terhesség annál jobban hasonlít a szülésre, minél fiatalabb annál inkább a mensesre). Van a tökéletlen amikor vagy maradnak vissza magzati részek, vagy pedig felszívódik, esetleg missed ab. És van a habituális ami ugye az ismétlődő.


Kérdező: Anyai ágról lehet örökölni, nem kell feltétlenül tünetnek is lennie, a menstruációd rendben szokott-e lenni, és jelen helyzetre nézve: van-e lázad/hőemelkedésed?

2011. febr. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 Nigra ***** válasza:
És sajnos a legtöbb orvos, ha nem fizetsz nem érdekli semmi :S
2011. febr. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:
Igen,mindig 28 napra szokott megjönni. Sem lázam, semmi. Inkább alacsonyabb a hőm. 35,4 körül.
2011. febr. 2. 11:37
 28/46 anonim ***** válasza:
Andiválasza Igen Nigra ezeket én is tudom,és azzal is egyett értek hogy pénzt azt holnap dugj a zsebébe.Én az első fiammal annyi mindenen keresztül mentem terhesség alatt 7-8 hetes helyett csak 4-5 hetes voltam azt mondtaák vetélés gyanuja fent áll majd toxémiás lettem vele később de egészségesen megszületett.Én azért irtam ezeket hogy még bármi kiderülhet holnap.Elmaradt menszesz után mennyi idövel mentél orvoshoz???
2011. febr. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 A kérdező kommentje:
Elöször 7 hetesen mentem. De már túllehetnék mindenen... Vagy lehetnék már közelebb a végéhez...
2011. febr. 2. 11:53
 30/46 Nigra ***** válasza:
Kérdező kérlek szépen menj el egy másik orvoshoz. Hol laksz, hátha tudok ajánlani megbízható szakembert.
2011. febr. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!