Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik olyan, ha a magzat...

Létezik olyan, ha a magzat elhalt, akkor a CRL mérete egy hét alatt több, mint felére csökken?

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 09:24
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:

Hát elhiszem hogy iszonyat lehet :((


de ami jó jel h tényleg úgy tűnik teljesen fel fog szívódni pár héten belül és akkor akár mikor újra próbálkozhattok....bár nem tudom ezt mindenki máshogy éli meg...van aki egyből újra akar próbálkozni, van aki meg inkább várni akar...


Az hogy miért történik ez én sem értem...szerintem senki nem tud ilyenekre választ adni :(((

2011. febr. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
Szi!!Én mindenképp azt mondom menj megint orvoshoz mert az első kisfiammal amikor elmentem az orvohoz menszes szerint már 7-8 hetesnek kellett lennem de uht szerint nem voltam csak 4hetes és nem volt még szívhang korházba voltam vele vetélés gyanujával és nem lett gond.
2011. febr. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 A kérdező kommentje:
Holnap megyek orvoshoz, majd meglátjuk. Nem hiszem,h nálam ez lehet, mert akkor nem csökkent volna a CRL,nem?
2011. febr. 2. 10:50
 14/46 anonim ***** válasza:
Szerintem 9hetes terhességnél nem várják meg hogy majd felszívodik de amikor az orvos látta hogy csökken az érték mit mondott???
2011. febr. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 Nigra ***** válasza:
Tudom csúnya dolog amit mondok de ha az anyukával nincs gond és úgy hal el a baba akkor bizony a babának volt problémája és abban az esetben "jobb így". Persze lelkileg nagyon rossz. De a természet sokszor tudja a dolgát...csak az ember belenyúl. Mindenképpen kérj egy kivizsgálást, hogy a következő terhességed gondtalan legyen.
2011. febr. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
egy 9 hetes magzatnak már 22 mm körül kellett volna a crl-nek lennie...ahogy írtad olyan 7 hét körül halhatott el a baba...uh hiába idő szerint 9 hetes az bőven felszívódhat mivel időben meg sem közelítette ezt a kort !!!!! és ha ez lett volna akkor sajnos nem csökkenne a crl....
2011. febr. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:

Nekem semmi "gondom", de visszamenőleg édesanyám fiútestvéreinek igen. Erre gondoltam:(,h ez miatt lehet.

Vmi tünetemnek nem kéne lennie?

2011. febr. 2. 11:08
 18/46 A kérdező kommentje:
Nem mondott semmit akkor az orvos. Söt-bunkó volt. 2 röhögés között az aszisztensel közölte,h nincs szivhang, és elköszönt.
2011. febr. 2. 11:10
 19/46 anonim ***** válasza:
És a tüneteid ennek ellenére megvannak még?
2011. febr. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
Én érdekesnek tartom ezt mert én most várom a második babámat az első gyerekem 10 éves lesz most meg 12 hetes kismama vagyok én ugy gondolom ha elhal egy magzat és vetlés jön az görcsel jár vérzéssel jár és ha baj van egy eredménnyel nem vár az orvos még napokat heteket.ha holnap végesztél az orvosnál megirnád ide hogy mi volt mit mondott .Én még szurkolok hogy ne legyen gond de ha még is ne csüggedj még fiatal vagy és lesz még babukád.ÜDV ANDI
2011. febr. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!