Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik olyan, ha a magzat...

Létezik olyan, ha a magzat elhalt, akkor a CRL mérete egy hét alatt több, mint felére csökken?

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 09:24
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
és szívhang meg van???? ha van akkor nem lehetséges.
2011. febr. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
Nem, nincs:( Múlt héten sem volt, csak a Crl csökkent és ezt nem értem:( Ill. ilyenröl nem hallottam.
2011. febr. 2. 09:36
 3/46 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem mennyi idős vagy ?


Hát én el tudom képzelni h akkor a crl is csökken..sajnálom :(

2011. febr. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 Nigra ***** válasza:
Igen létezik, az okát most nem írom le. Nagyon sajnálom és kitartást neked!
2011. febr. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:

22 éves vagyok. De mitöl csökken?-szivódik fel?

Én azt sem értem,h miért nem szakitják meg? Ennek is nekem kell utána járni... És nem is foglalkozik vele nagyon senki...

2011. febr. 2. 10:17
 6/46 anonim ***** válasza:

Már mint hány hetes terhes vagy ?


mennyi volt a crl és mennyi lett legutóbb ?


Gondolom nincs orvosod ...én felkeresnék valakit(egy olyan orvost aki megbízható)és megbeszélném vele a további teendőket.

2011. febr. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:

Bocsi megint én vok : ha még viszonylag korai akkor lehet arra várnak h magától indúl be a dolog műtét nélkül..gondolom konroll uh-ra vissza rendeltek későbbre.


Nagyon sajnálom!

2011. febr. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
Holnap megyek orvoshoz. A hetekkel is itt gond van, egyik papiron sem reális. Utolsón 9+5hét. Egy hete 7hetes. Érdekes:( akkor volt 8mm,most 3,2 mm.
2011. febr. 2. 10:27
 9/46 anonim ***** válasza:

A hetek azért nem reálisak gondolom mert a gép ilyenkor a magzat méretei alapján számol...tehát biztos 9.5 hetes vagy csak mivel a baba nem fejlődött rendesen ezért kevesebb hét jött ki ez alapján. (ill. így h elhalt oda bent egyre kisebb értékek lesznek..talán teljesen felszívódik magától és akkor semmilyen művi beavatkozásra nem lesz szükség..és nagyon úgy néz ki ez fog történni)


Lelkileg hogy érzed magad?

2011. febr. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
Ha már igy történt :'(,remélem tényleg nem lesz rá szükség,mert attól nagyon félek. Amugy meg nagyon rossz. Már régóta szerettük volna ezt a babót,Minden adott is lett volna hozzá. Nem értem, h miért alakult ez igy!?
2011. febr. 2. 10:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!