Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik olyan, hogy nem...

Létezik olyan, hogy nem veszem észre és már nincs a magzat a pocimban?

Figyelt kérdés
6 hetes terhes vagyok... és teljesen félek attól, hogyha megyek két hét mulva ultrahangra, akkor már nem lesz a pocimban senki.... Lehet, hogy "eltűnik" és nem veszem észre? Köszönöm a válaszokat...
2009. jún. 29. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Létezik, hogy elhal. DE! Eszedbe ne jusson ilyenen parázni.Én is ilyen voltam, egészen addig, amíg el nem kezdett mocorogni. Ezzel el is csesztem a jókedvem az első 16 hétben.

Bízz magadban és a babában!

2009. jún. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért gondolkozol ilyenen?????Nem szabad!

Egyébként felszívódhat elvileg ami a mensivel távozik,ezért van az,hogy sok nő nem is tudja,hogy terhes volt....!

Boldog babavárást!:))))

2009. jún. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!!!!

Nagyon félek, mert még csak a 6. hétben járok és inszeminációval lett és ráadásul az elsővel sikerült, úgy hogy csak az egyik petevezetőm átjárható....

Ezért aggódom ennyire....

2009. jún. 29. 19:28
 4/5 anonim ***** válasza:

2.vagyok!Megértem,hogy félsz,de hidd el inkább legyél boldog,azzal nem ártasz!Ha baj lesz elég akkor aggódni!De miért is lenne...??

Sok boldogságot!

2009. jún. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj feleslegesen! Tényleg csak a pozitívra tessék gondolni! Amúgy nekem épp a 7. héten szívódott fel a babám még tavaly, de nem volt előtte szívhang sem. Semmi előjel, csak az uh-n már nem látszott semmi. :(

Azóta már a 20 héten járok a kis picurkámmal, paráztam én is az elején eleget, de ha ahogy szokták volt mondani, ha a baba meg akar maradni, akkor meg is fog! Kitartást és ne gondolj ilyesmire!!! Sikerülni fog! Drukkolok!

2009. jún. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!