Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmúltak a tünetek, volt...

Elmúltak a tünetek, volt ilyen nálatok?

Figyelt kérdés

Pár napja elmúltak a tüneteim, eddig halálomon voltam alig bírtam magamhoz térni, felöltözni, egész nap csak feküdtem....most meg...egyedül a hajnali pisilés és a néhai cicifájás maradt meg.ezelőtt párn paig meg tényleg kínlódás volt minden és sok tünetem volt


9hetes Km

Kicsit félek, hogy vége.... :((


Nálatok volt ilyen?


2011. febr. 1. 12:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem csak mellfeszülésem volt, ami 9-10. hét környékén el-elmúlt pár napra, majd visszatért. Engem is aggasztott, de itt megnyugtattak, hogy ez nem egyedi probléma.

Nyugi! Nincs vége! Most kezdődik majd igazán! :)

Hogy tudnak hiányozni ezek a hülye tünetek, ugye?

2011. febr. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
igen, eddig meg tényleg halálomon voltam minden nap :))
2011. febr. 1. 13:16
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem se aggódj. Nekem is van, hogy enyhülnek a tünetek, és én is megijedtem, de pl. ma már hánytam, pedig eddig semmi se volt. Úgyhogy, inkább élvezd, ha jól vagy :-)

Ezt fogom tenni én is. :-)

2011. febr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Igen! én is kb 9-10 hetes voltam mikor elmúlt...én nagyon örültem neki!!! Most fiam lesz...lányomnál hosszabb ideig voltam rosszul.


azóta 19 hetes pocaklakó és eddig minden oké :)) nyugi nincs vége csak már élvezheted a terhességet :))

2011. febr. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
nekem a 12. héten múlt el minden tünet, hányinger álmosság stb. Minden renben szépen fejlődik az uh szerint. 16 hetes vagyok
2011. febr. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
44%

:D

bocs, magamon mosolyogtam. nekem szinte az első napokban már jelentkezett a gyomroégés, illetve a sürű vécére járás.ráadásul a cicim is majd leszakadt a helyéről, iszonyatosan fájtak. aztán napközben volt hogy a munkahelyemen elaludtam, annyira nem bírtam magamat tartani. aztán 12 hétre mintha elvágták volna. 14 hetesre meg a mellfeszülés is elmúlt.emlékszem egy alkalommal 22óra körül hívtam sírva a barátnőmet hogy biztosan baj van. mivel ő is terhes volt, akkor már olyan 33 hetes így nyugtatgatott. no meg a férjem is hogy ne aggódjak, ez így természetes.


szóval ne aggódj :)

2011. febr. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
44%

utolsó vagyok :)

mostmár 6 hónapos a volt pocaklakóm :)

2011. febr. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
oké ez mind szép és jó 12.héten vagy akörül, de nem 9 hetesen :((
2011. febr. 1. 19:01
 9/14 anonim ***** válasza:
Szia, én is 9 hetes vagyok, és pár napja nem hányok fogmosásnál! :-)Én is totál beparáztam, de próbálok arra koncentrálni, hogy viszont éjjelente ki kell mennem, és a mellem is újra fáj. pedig vagy másfél hete már szinte nem is éreztem.
2011. febr. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
49%
való igaz, hogy itt nem az a lényeg, hogy másnak is elmúlt, hanem , hogy mikor. Meg kellene jobban nézni a kérdést! ne olyanok nyugtassanak akik 12 hetesen hagyták el a tüneteket, mert az már normális. De nem 7-8-9-10 hetesen. Nekem is hasonló a problémám, én csak holnapután leszek 9 hetes, de már napok óta jol vagyok, cici nem érzékeny, szagok nem zavarnak, pisilni meg amúgy is sűrűn jártam világ életemben. Hányinger nulla, étvágy megint van. Pár napja még én se bírtam volna felkelni. Persze ne ijedjünk meg, de nekem a dokim is mondta, hogy az a jó ha vannak tünetek, mert akkor él a baba, mert működnek a hormonok. Az előző terhességemnél abszolut nem volt semmi tünet, el is vetéltem szépen 7 hetesen. Inkább próbáljunk meg nem gondolkodni ezen. Még bármi lehet.
2011. febr. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!