Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan veletek, hogy a 9....

Volt olyan veletek, hogy a 9. hét körül szinte elmúltak a tünetek, de mégsem volt semmi baj?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 10.hétre csak a cicifeszülés maradt, és minden okés azóta is!


28hkm

2011. febr. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne attól báj?! Van akinek egyáltalán nincs tünete, van akinek a 8. héttől kezdődik. Van akinek elmúlik, majd visszajön... Nekem is elmúlt a betöltött 9. hét után, 12.heti u.h-ig még van egy hetem, és nem aggódom. Néha érzek szúrkálást, "húzást", és gyakori pisilésem van... Nekem ez elég tünet :)
2011. febr. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon furcsa ez, mert az első terhességemnél fel se merült bennem, hogy bármi baj lehet. Nyugodtan vártam az uh-ot. Most meg jeleket vélek felfedezni, vagy ha nem, akkor az a bajom. Szeretem ezt az oldalt, imádom, hogy az interneten mindent megtalálok, ha jó helyen keresem, de kezdem úgy gondolni, hogy ez néha többet árt, mint használ.
2011. febr. 8. 19:30
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is parázok emiatt.ma vagyok 10hetes és kb 1hete enyhültek a tünetek.Nem azt mondom,hogy teljesen elmúltak de közel sem annyira durva mint egy hete..még most is undorodok mindentől,néha émelygek,de nem annyira mint eddig..kicsit én is félek hogy baj van,holott 1hete voltunk Uh-n ott minden rendben volt,CRL22mm és nagyon dobogó szivecske..és parázhatok tovább,mert csak 12.héten megyek újból dokihoz(akkor kombinált tesztre)

Amúgy szerintem nincs gond,legalábbis mindenki azt mondja.(azért mindig bennem van a félsz),szerintem Te se félj...

2011. febr. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódni! Nekem 9 hetesen minden tünetem elmúlt, ha nem tudnám, hogy babát várok, nem is hinném el. És teljesen egészséges kislány van a pocimban, pedig 8 hete semmi tünetem! 17 hkm
2011. febr. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztató szavakat! :)

Sajnos nekem is várnom kell még 2 hétig az uh-ra.

2011. febr. 10. 08:46
 7/7 A kérdező kommentje:
Minden rendben volt végig :)
2012. febr. 2. 14:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!